נובולוג השלימה גיוס הון של 121 מיליון ש”ח בהקצאה פרטית

החברה הנפיקה 85 מיליון מניות המהוות כ-18% מהחברה; ההנפקה לפי מחיר של 1.41 ₪ למניה

חדשות ספונסר 28/08/2019 10:10

א+א-

חברת נובולוג מדווחת כי השלימה בהצלחה גיוס הון בדרך של הקצאה פרטית. במסגרת ההנפקה התקבלו ביקושים בהיקף של כ-151 מיליון ש"ח והחברה בחרה לקבל סך של כ- 121 מיליון ש"ח, וזאת לפי מחיר של 1.41 ש"ח למניה, שער הגבוה במקצת משער הפתיחה ביום קבלת ההצעות .

 

בין המשתתפים בהנפקה נימנים : מורי ארקין, הפניקס, הראל ביטוח , מגדל ביטוח, ילין לפידות ואלי דהן. שווי השוק של נובולוג עומד כיום על כ-533 מיליון ש"ח , וזאת לאחר שהמניה עלתה מתחילת השנה בשיעור של כ-38%. מניות החברה נכללות כיום במדד SME60

 

תמורת המניות המוצעות במסגרת ההקצאה הפרטית נועדה לצורך חיזוק בסיס ההון של החברה ושיפור איתנותה הפיננסית. התמורה שתתקבל בחברה תשמש בנוסף לביצוע השקעות לשם הרחבת השירותים והמוצרים אותם מציעה כיום החברה במסגרת פעילותה – הן במסגרת של רכישת שליטה בחברות בתחומי הפעילות או בפעילויות משלימות לתחומי הפעילות של החברה בארץ ובחו"ל, לרכישת החזקות מיעוט בחברות הנשלטות על ידי החברה) והן במסגרת של השקעות במערכות טכנולוגיות מסוגים שונים התומכות בצמיחת החברה.

 

עירן טאוס , מנכ"ל החברה : "אנו מרוצים מתוצאות ההנפקה ורואים בהשלמת מהלך זה הבעת אמון בחברה, הנהלתה והאסטרטגיה העסקית שהיא מובילה. תמורת ההנפקה תסייע לנו לחזק את ההון ולממש את תוכניות הצמיחה בהתאם לתוכנית העבודה בישראל ובחו"ל. אנו מחויבים להמשך ביסוס מעמדה המוביל של החברה בעולם ה-Health Care, וליצירת ערך לבעלי המניות שלנו."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה