חדשות שוק ההון

הבורסה תפתח על רקע עליות השערים בארה”ב אתמול

מדד דאו ג’ונס עלה 0.93%; יציבות במסחר באסיה הבוקר; החוזים בניו יורק נסחרים בירידות של עד 0.15%; היום יתפרסמו דוחות אלוני חץ, המלט וטלדור

חדשות ספונסר 22/08/2019 07:56

א+א-

יום המסחר האחרון לשבוע זה יפתח על רקע עליות השערים אמש בארה"ב והסגירה החיובית בתל אביב. מדד דאו ג’ונס עלה 0.93%, נאסדק טיפס 0.9%, וSP500 התחזק 0.82%. המסחר באסיה מתנהל הבוקר ביציבות, כאשר הניקיי נסחר ללא שינוי ומדד שנחאי יורד בשיעור קל של 0.1%.

 

הבנק המרכזי בארה"ב פרסם אתמול את פרוטוקול ישיבת החלטת הריבית האחרונה בארה"ב ויו"ר הפד ג’רום פאואל, אמר כי הורדת הריבית שהתבצעה בחודש יולי, לא היתה תחילתה של מגמה אלא "התאמה באמצע המחזור", ואין לראות בה סימן להורדות ריבית נוספות. למרות ציפיות השוק להמשך ההורדות, המדדים בארה"ב הגיבו לדבריו של פאואל בעליות שערים נאות. 

 

מניות הארביטראז חוזרות הבוקר לתל אביב בפער חיובי של 0.3% וצפויות לתמוך במדדים. טבע חוזרת עם פער חיובי של 4%; פריגו עם פער של אחוז, נייס עם פער חיובי של 0.86%. מנגד, מניית איי.אפ.אפ חוזרת עם פער שלילי של 0.7% ואופקו עם פער שלילי של 0.65%.

 

עונת הדוחות בתל אביב נמשכת, היום ידווחו אלוני חץ, המלט וטלדור. בשבוע הבא תגיע העונה הנוכחית לסיומה. במהלך השבוע צפויות לפרסם חברות בזק, פז נפט, פרטנר, הבורסה לניירות ערך, גולף ועוד. 

 

אמש בתל אביב הסתיים המסחר בעליות שערים. מדד ת"א 35 עלה בכ-0.66% ומדד ת"א 125 רשם עלייה בשיעור של כ-0.73% מדד ת"א SME60 עלה בשיעור של כ-1% ובאשר למדדים הסקטוריאליים, בלטו מדד הנפט והגז שעלה בכ-1.4% ומדד תשתיות האנרגיה שעלה בכ-1.9%.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה