אלגומייזר: הכנסות שיא של 84 מיליון ₪ ומעבר לרווח תפעולי במחצית הראשונה של השנה

לראשונה בתולדות החברה הוסרה הערת "עסק חי"; ההפסד הנקי של החברה פחת בלמעלה מ-50% בתקופת הדוח

חדשות ספונסר 21/08/2019 15:55

א+א-

קבוצת אלגומייזר העוסקת בטכנולוגיות להנעת גולשים באינטרנט ואשר נסחרת בתל אביב מודיעה על תוצאותיה הכספיות עבור החציון הראשון של שנת 2019.

 

התוצאות העסקיות המשולבות של הקבוצה לתקופת הדוח מראות על צמיחה בהכנסות לכ- 84 מיליוני ₪, גידול של כ- 27% וצמיחה ב- EBITDA וב- NON GAAP EBITDA של כ- 47% ו-72% לכ- 5.1 מיליוני ₪ וכ- 6.5 מיליוני ₪ בהתאמה.

 

החברה עברה לייצר תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת. התוצאות העסקיות המשולבות של הקבוצה מראות, כי בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, עברה החברה לייצר תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת של כ-7 מיליון ₪ לעומת תזרים מזומנים שלילי מפעילות שוטפת בתקופה המקבילה אשתקד. החברה ממשיכה זה החציון השני ברציפות, לייצר תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת.

 

התוצאות העסקיות המשולבות של הקבוצה מראות, כי בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, עברה החברה לרווח תפעולי חיובי של כ-2 מיליון ₪ לעומת הפסד תפעולי בתקופה המקבילה אשתקד של כ-2 מיליון ₪.

 

ההפסד הנקי של החברה פחת בלמעלה מ-50% בתקופת הדוח לעומת התקופה המקבילה אשתקד לכ- 3.1 מיליוני ₪ לעומת 6.5 מיליוני ₪ בתקופה המקבילה אשתקד.

 

מנכ"ל אלגומייזר, נועם בנד: "אנו שמחים מאוד על תוצאות החציון הראשון של 2019. התוצאות הכספיות שהחברה מציגה היום, הינן אישור נוסף למהלכים המוצלחים שביצענו בתקופה האחרונה. במקביל לגידול בהכנסות, שיפור המרווחים, הצגת רווח תפעולי, תזרים מזומנים חיובי וקיטון משמעותי בהפסד הנקי, החברה ממשיכה לבצע עסקאות אטרקטיביות נוספות, לעמוד בהתחייבויותיה הכספיות ואף להקדים פירעונות"

 

בנד הוסיף "לאחרונה השלמנו את הסכם החלפת המניות עם VCT, במסגרתו מכרנו אלגומייזר את כל מניות חברת וויוביקס (ViewBix), שבבעלותה לחברת VCT (Virtual Crypto Technologies) הנסחרת בארה"ב, בתמורה למניות ואופציות בשיעור של מעל 70% מהונה המונפק של VCT. בדומה לעסקאות שביצענו בעבר, אנו מאמינים שהמהלך יתרום להשבחת פעילותה ושוויה של וויוביקס בעתיד."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה