מלחמת המחירים בסלולר מחריפה, סאני מציעה חבילות ב-14.90

יבואנית סמסונג תספק את החבילה הזולה בישראל הכוללת שיחות ללא הגבלה, סמסים ללא הגבלה, ואינטרנט בהיקף 50 ג’יגה בחודש; השירות יתבסס על התשתית הסלולרית של חברת הוט מובייל

חדשות ספונסר 19/08/2019 14:20

א+א-

עליית מדרגה במלחמת המחירים של ספקי הסלולר נרשמת היום כאשר סאני, יבואנית סמסונג הרשמית בישראל מודיעה כי תספק חבילת סלולר הכוללת גם מכשירים חדשים ומתקדמים מהסדרות האחרונות של סמסונג וגם "תוכנית סלולר" המורכבת משיחות, סמסים ואינטרנט ב-14.90 שקלים בחודש בלבד. בכך הופכת סאני לספקית החבילה הזולה בישראל.

 

באמצעות מהלך זה מתחילה סאני תקשורת לספק שירותים מתקדמים בישראל, על מנת לבסס את נתח השוק שלה, ולהעמיק את היקף השירותים שהיא מספקת ללקוחות החברה, תוך תמיכה מתמשכת בצמיחת החברה והעמקת נאמנות הלקוח

 

עוד יהנו הלקוחות במסגרת חבילה זו מאחריות סאני כיבואן הרשמי של סמסונג בישראל, מכשיר במחיר משתלם, פריסה רחבה של חנויות עם מעבדות שירות ומוקד טלפוני.

 

על פי הנתונים האחרונים שפורסמו על נתחי שוק הטלפונים הסלולריים בישראל, סמסונג הצליחה להגיע לנתח שוק של למעלה מ-60%, תוך דחיקת נתחי השוק של אפל והיצרניות הסיניות וואווי ושיאומי. סאני מוכרת למעלה מ-50 אלף מכשירים בחודש בפריסה של מעל ל- 1,000 נקודות מכירה, ומייצרת סינרגיה בהצעת מכשיר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם חבילת הסלולר המשתלמת ביותר.

 

השירות יתבסס על התשתית הסלולרית של חברת הוט מובייל.

 

מהלך חדש זה של סאני תקשורת יאפשר לה לספק שירותים מתקדמים נוספים על מנת לבסס את נתח השוק שלה, ולהעמיק את היקף השירותים שהיא מספקת ללקוחות החברה, תוך תמיכה מתמשכת בצמיחת החברה והעמקת נאמנות הלקוח.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה