חדשות שוק ההון

בוטל מזכר ההבנות להשקעה בין קאנומד לצחי נחמיאס

החברה מדווחת כי קיבלה הצעות להשקעה בחברה ממשקיעים מוסדיים בהיקף של 19.4 מיליון ₪ במחיר 0.8 ₪ למניה

חדשות ספונסר 18/08/2019 16:00

א+א-

חברת קאנומד מדווחת היום כי ביום חמישי האחרון פקע מזכר ההבנות בין החברה לטומהוק פארמה גרייד של צחי נחמיאס, בעל השליטה בחברת מגה אור. קאנומד דחתה את דרישתו של נחמיאס להפחית את תמורת ההשקעה כפי שסוכמה במזכר ההבנות, והעסקה קרסה.

 

החברה מעדכנת יחד עם זאת, כי קיבלה הצעות בלתי חוזרות ממספר משקיעים מוסדיים להשקעה בחברה כנגד הקצאת מניות החברה בהיקף של כ-19.4 מיליון ₪ ובמחיר של 0.8 ₪ למניה.

 

דירקטוריון החברה אישר באופן עקרוני את ההצעות החדשות בין היתר על מנת לאפשר את החזרתה של החברה להיסחר ברשימה הראשית של הבורסה. תמורת הגיוס תשמש לפעילות השוטפת של החברה ולהערכותה לגידול מסחרי.

 

בחודשים האחרונים ביטלה קאנומד הסכמים שהיו לה עם חברות מקומיות בפורטוגל ובארה"ב לאחר בדיקות נאותות שלא היו לשביעות רצונה של החברה. בהודעה לבורסה טענה אז החברה כי תמשיך במזכר הבנות מול חברה באיטליה לצורך שיתוף פעולה בתחום הקנאביס. עוד הסכם שבוטל לאחרונה הוא עם רן בלינקיס וקבוצת משקיעים בראשותו. בלינקיס היה אמור להשקיע בקאנומד כ-18 מיליון ₪ אולם הליך בדיקת הנאותות לא הושלם עד לתאריך היעד וקבוצת המשקיעים לא ביקשה להאריך את תוקפו.

 

קאנומד התקשרה ביוני האחרון עם אגרוקאן טבע אדיר, אגודה שיתופית חקלאית. במסגרת ההסכם, חברת הגידול תגדל בעבור עצמה מחזור גידול של 180 שתילים בחוות משואה שבבקעת הירדן, בשטח הפרחה של 7.2 דונם ברוטו של מתקן הגידול. לאחר גמר הגידול של המחזור הראשון תוכל קאנומד לקבל אישור מלא לעמידה בתקן GAP-IMC להוצאת רישיון קבוע לחווה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה