חדשות שוק ההון

ד”ר יפית שטרק מונתה לוועדה המדעית המייעצת של קנאשור

שטרק כיהנה בעבר כסגן נשיא לפיתוח קליני גלובלי, בחטיבת מחקר ופיתוח ייחודי, בחברת התרופות טבע; החברה דיווחה היום גם על קבלת אישור לתקן האבטחה של המפעל שלה

חדשות ספונסר 18/08/2019 11:07

א+א-

חברת קנאשור תראפיוטיקס מדווחת על מינוי ד"ר יפית שטרק, לשעבר סגן נשיא לפיתוח קליני גלובלי, בחטיבת מחקר ופיתוח ייחודי, בחברת התרופות הישראלית טבע תעשיות פרמצבטיות, לוועדה המדעית המייעצת של קנאשור.

 

ד"ר שטרק הקימה וניהלה במשך שנים את המחלקה לניסויים קליניים הגלובלית, ונמנתה על הצוות הניהולי של חטיבת מחקר ופיתוח יחודי בטבע, בעלת ניסיון של מעל ל- 30 שנה בתהליכי פיתוח קליניים גלובליים בסטנדרטים רגולטוריים בישראל ובעולם.

 

במסגרת תפקידיה בחברת טבע הובילה ד"ר שטרק את הפיתוח הקליני של מוצרי החברה, בראשם הפיתוח הקליני של תרופת ה- Copaxone לטיפול בטרשת נפוצה, מוצר הדגל של חברת טבע.

 

לד"ר שטרק תואר ד"ר בפתולוגיה מביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב, ופוסט דוקטורט באימונו-היסטופתולוגיה.

 

רן עמיר מנכ"ל קנאשור מסר בתגובה: "אנו שמחים על הצטרפותה של ד"ר יפית שטרק לוועדה המדעית של קנאשור. במהלך השנים קידמה ד"ר שטרק את הפיתוח הקליני של תרופות הדגל של חברת טבע, הקופקסון והאזילקט, ואנו בטוחים כי הידע והניסיון הרב יסייעו לקנאשור בכניסה לעולמות התארפיוטיים עם מוצרי הדגל של החברה, בארץ ובעולם."

 

בנוסף מדווחת היום החברה כי התקבל אישור מהיחידה לקנאביס רפואי לעמידה בתקן אבטחה INC-GSP למפעל הייצור. בהתאם להוראות התקינה החדשה, הקמת מערך אבטחה נאות הינו תנאי לקבלת רישיון לפעילות בתחום הקנאביס הרפואי, לרבות פעילות של מפעל ייצור לצמח הקנאביס הרפואי. להערכת החברה, קבלת האישור מהווה צעד משמעותי עבורה לטובת תחילת פעילותה בתחום הייצור.

 

החברה מבהירה כי היא פועלת בימים אלה להשלמת עמידה בתקן הנוסף הנדרש לטובת פעילותה בתחום הייצור, קרי תקן GMP-IMC

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה