סוף לסיפור: תמדא לא עמדה ביעדי ההנפקה, המניה תמחק מהמסחר

ניסיון ההנפקה השני של החברה לא צלח והחברה לא תעמוד בכללי השימור של הבורסה; המניה תימחק ב-13 באוגוסט

חדשות ספונסר 08/08/2019 10:07

א+א- 1

חברת תמדא יצאה אמש לניסיון גיוס נוסף בתקווה להצליח לקדם את עסקת מיזוג החברה עם חברת הקנאביס RCK, ולהשאיר את מניות החברה בבורסה, וזאת לאחר שבשבוע שעבר נכשל ניסיון הנפקה דומה. אולם בשעות הערב דיווחה החברה כי לא עמדה ביעדי ההנפקה כפי שנקבעו במסגרת דוח ההצעה ולפיכך בוטלה ההנפקה.

 

החברה ניסתה לגייס שוב 20 מיליון ₪ בדרך של הצעת מדף והצעת מכר, במסגרתה הציעה החברה לציבור לרכוש יחידות המורכבות מ-10 מיליון מניות במסגרת הצעת המדף במחיר של 2 ₪ למניה  ו-6.3 מיליון מניות במסגרת הצעת המכר, במחיר של 0.6 ₪ למניה.

 

לקראת הניסיון השני של הגיוס, הורידה החברה את שוויה מ-61 מיליון ₪ לפני הכסף, ל-43 מיליון ₪, הורדה של כ-30% בשווי הגיוס. כמות המניות הכוללת של החברה לאחר המיזוג ירדה מ-55.7 מילליון ל-43 מיליון כך שRCK תחזיק בחברה הממוזגת רק 52.5% במקום 63% בגיוס הקודם. שאר פרטי ההצעה נותרו כמו בגיוס שהתבצע בשבוע שעבר.

 

תמדא ניהלה מירוץ נגד הזמן כדי לצאת מרשימת השימור ולחזור להיסחר ברשימה הראשית, שכן המניה נסחרת ברשימה זו כבר קרוב ל-48 חודשים, ועל פי תקנון הבורסה חברה שלא מצליחה לצאת מרשימת השימור בתקופה זו תימחק מהמסחר. ואכן, הבוקר הודיעה החברה כי יום המסחר האחרון שלה בבורסה יהיה ה-13.8.2019.

 

בתזמון אירוני, קיבלה אמש החברה את אישור היק"ר למיזוג עם RCK, חברת הקנאביס מקיבוץ רוחמה, אישור שהיווה את אחד התנאים המתלים לקיום העסקה, אולם כאמור האישור לא עוזר לתמדא והיא תסיים בשבוע הבא את דרכה בבורסה.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    צפוי |8|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    LoveStone 08/08/2019 11:03