חדשות שוק ההון

איילון ביטוח זכתה במכרז ביטוח תאונות לתלמידי ישראל

תבטח 2.5 מיליון תלמידים במערכת החינוך; היקף הפרמיה המוערכת לתקופת המכרז עומדת על 375 מיליון ₪

חדשות ספונסר 06/08/2019 15:06

א+א-

חברת איילון מדווחת כי חברת הבת "איילון חברה לביטוח" זכתה היום במכרז של החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי לביטוח תאונות אישיות של כלל 2.5 מיליון התלמידים במדינת ישראל. סך הפרמיה המוערכת לשנה הינה כ-125 מיליון ש"ח, ובסך הכל כ- 375 מיליון ₪ לתקופת המכרז, 3 שנים, כאשר לצדדים שמורה הזכות לסיימו בהודעה מראש בכל שנה בתקופת ההתקשרות.

 

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, הביע סיפוק רב על הזכייה הנוספת של איילון - שמבטחת את תלמידי ישראל זה כבר 3 שנים רצופות והבטיח: "איילון תמשיך להעניק לתלמידי ישראל את מטריית ההגנה המיטבית על פי תנאי הפוליסה שנקבעו ברמת שירות גבוהה. מדובר בילדים של כולנו ומבחינתו זו לא סתם עוד עסקה".

 

עסקה זו מצטרפת לעסקאות ביטוח תאונות אישיות וביטוחי בריאות רבות נוספות עליהן חתמה איילון בחודשים האחרונים, ובכלל זה ביטוח התאונות האישיות של ציבור סוכני הביטוח בישראל.  

 

לפני כשבוע ביצעה איילון חברה לביטוח הנפקת כתבי ההתחייבות הנדחים. ההנפקה הניבה בשלב המוסדי של המכרז, ביקושים בהיקף של כ-260 מיליון ש"ח – פי 2.4 מהסכום שהחברה ביקשה לגייס ונענתה להצעות בהיקף של 110 מיליון ש"ח, בריבית שקלית קבועה של 3.18%

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה