חדשות שוק ההון

מרחביה אחזקות חתמה על מכתב כוונות למכירת RMDY

החברה מחזיקה 6% וחלקה במכירה מוערך ב-1.1-3.7 מיליון דולר; סכום התמורה הוא בין 2 ל-7 פעמים הסכום הכולל אותו השקיע מרחביה בRMDY – חצי מיליון דולר

חדשות ספונסר 06/08/2019 11:11

א+א-

חברת מרחביה אחזקות מודיעה היום כי RMDY בה מחיקה מרחביה 6% בדילול מלא, התקשרה במכתב כוונות לא מחייב למכירת RMDY לחברה אמריקאית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בארה"ב ועוסקת בתחום הטכנולוגיה ושירותים נלווים לתעשיית שירותי הבריאות.

 

לרוכשת ניתנה תקופת בלעדיות (no shop) של עד 45 ימים המסתיימת ב-10.8.2019 כאשר בתקופה זו מבצעת הרוכשת בדיקת נאותות ל-RMDY והצדדים מנהלים משא ומתן לחתימת הסכם מחייב ביניהם.

 

במידה ומכתב הכוונות יבשיל להסכם מחייב, חלקה של החברה בתמורה מוערך בסך של בין 1.1 ל-3.7 מיליון דולר, כאשר סכום זה כולל תשלומים מותנים עתידיים העשויים להיות משולמים על פני מספר שנים.

 

סכום התמורה המדובר הוא בין 2 ל-7 פעמים הסכום הכולל אותו השקיע מרחביה בRMDY – חצי מיליון דולר.

 

מכתב הכוונות נחתם לפני מספר שבועות אולם הדיווח עליו עוכב לאור דרישת הרוכשת ו-RMDY שהעריכו כי פרסום פרטים על חתימת מכתב הכוונות היה עלול לפגוע בהתקשרות בין הצדדים או להרע את תנאי העסקה. עיכוב הדיווח הסתיים בהתאם להסכמות הרוכשת ו-RMDY אמש.

 

RMDY פיתחה מערכת המאפשרת שירותים דיגיטליים הנדרשים ליצירת קשר מקוון עם חולים.  מערכת זו מאפשרת פתרונות עקיבה אחר נתונים המדווחים על-ידי החולים עצמם, בין אם באמצעות ציוד מקוון או באמצעות דיווח עצמי, פתרונות אינפורמציה ולימוד לחולים, מערכות טפסים, שאלונים וניהול לוחות זמנים וכן קשת רחבה של פתרונות תקשורת שכוללים ווידאו, אודיו וטקסט.

 

הפלטפורמה של RMDY מספקת גם פתרונות לצוות או למוקדן הרפואי הכוללת ניהול קהיליית החולים, תיק חולה, ופתרונות תקשורת עם החולים. למערכת יכולות AI המאפשרות ניתוח של הנתונים ומספקות המלצות לצוות המטפל. המערכת של RMDY תומכת בשירותים מגוונים הכוללים טיפול בחולים כרוניים, מערכות תמיכה במוצרי פארמה וציוד רפואי, ניהול מחקר, ושרותי WELLNESS .

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה