כן פייט חתמה על הסכם הפצה בקוריאה לתרופה לטיפול בפסוריאזיס

החברה תקבל עד 4 מיליון דולר בתשלומים ראש ולפי אבני דרך; התרופה נמצאת כעת בניסוי שלב 3; המניה מזנקת 9% במסחר בניו יורק ו-6% בתל אביב

חדשות ספונסר 01/08/2019 16:42

א+א- 1

חברת הביוטכנולוגיה כן פייט מדווחת היום כי חתמה על הסכם הפצה עם חברת קיונגבו להפצת התרופה פיקלידנוסון לטיפול בפסוריאזיס בדרום קוריאה, לכשיתקבלו האישורים הרגולטוריים הדרושים.

 

על פי תנאי הסכם ההפצה, קיונגבו תשלם מראש 750 אלף דולר לכן פייט ובהמשך עם השגת אבני דרך שנקבעו בהסכם, תשלם חברת ההפצה סכום נוסף של 3.25 מיליון דולר.

 

כן פייט תהיה זכאית גם למחיר העברה עבור משלוח מוצר מוגמר לקיונגבו פארם, לאחר קבלת כל האישורים הרגולטורים הנדרשים.

 

"אנו שמחים מאד לחתום על הסכם ההפצה הזה עם קיונגבו, חברה ידועה ובעלת שם בדרום קוריאה ומאמינים שהם השותף הנכון ביותר עבורנו לבצע את החדירה לשוק הקוריאני בתחום הטיפול במחלת הפסוריאזיס" אמרה שרי פישמן, סמנכ"לית פיתוח עסקי של כן פייט. "אנחנו מאמינים שהמחויבות של קיונגבו כלפינו מהווה אישור למאמצי הפיתוח שלנו עד כה".

 

כן פייט, המנוהלת על ידי פרופ’ פנינה פישמן, מפתחת תרופות בשלבים מתקדמים לטיפול במחלות כמו סרטן כבד, דלקת פרקים, פסוריאזיס ועוד. כרגע רשומים כ-400 חולים בניסוי שלב 3 של התרופה לטיפול בפסוריאזיס. המחקר נועד לבסס את יתרונותיו של הטיפול של כן פייט בהשוואה לפלצבו.

 

השוק העולמי לטיפול בפסוריאזיס מוערך בכ-11.4 מיליארד דולר עד 2020, נשלט על ידי תרופות ביולוגיות הניתנות באמצעות זריקה תוך ורידית, לעומת התרופה של כן פייט שניתנת בצורה אוראלית.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    הצלחות

    אודי 01/08/2019 16:59