וויטסמוק לא הצליחה להשלים את העסקה עם חברת הקנאביס Better, המניה מתרסקת

המסחר במניה חודש לאחר ההודעה והיא נופלת 37%; הצדדים מקיימים משא ומתן על מנת לגבש מתווה חדש לעסקת החלפת המניות

חדשות ספונסר 01/08/2019 14:45

א+א-

חברת וויטסמוק שדיווחה בחודשים האחרונים על התקשרות בהסכם החלפת מניות עם חברת הקנאביס הרפואי Better, מעדכנת היום שהחברה לא הגיעה להסכמות לגבי השלמת ההסכם.

 

תוקף ההסכם פקע אמש, 31.7.2019, והצדדים מקיימים משא ומתן על מנת לגבש מתווה חדש לעסקת החלפת המניות.

 

כזכור, בנובמבר 2018 דיווחה וויטסמוק על חתימת מסמך הבנות למיזוג של חברת הקנאביס בטר, כנגד הקצאת כ-80% ממניות החברה. באותו מועד התחייבו החברות לסיים את ההתקשרות בתוך 30 יום. לאחר מכן האריכו השתיים את מועד החתימה לחודש ינואר 2019, אז הודיעה החברה כי העסקה נחתמה. וויטסמוק אף העניקה בדצמבר 2018 הלוואה של מיליון דולר לחברת בטר.

 

ההסכם בין שתי החברות נחתם בפברואר 2019 ואמור היה להיות מאושר באסיפה כללית של בעלי מניות החברה, אך אסיפה שכזו לא התכנסה עד היום. עוד תנאי מתלה שלא התקיים עד כה נוגע לסכום של 12 מיליון דולר שהחברה היתה אמורה להחזיק בקופתה.

 

לבטר יש כיום כ-5,000 מטופלים בקנאביס רפואי, ורישיונות והיתרים זמניים שתוקפם יפוג בסוף השנה. החברה דיווחה על מספר יוזמות לשיתופי פעולה והקמת מפעל במקומות שונים בעולם ביניהם צ’כיה, גרמניה ואוסטרליה, אולם אף אחת מהיוזמות לא יצאה לפועל עד כה

 

בנוסף מעדכנת היום וויטסמוק כי תמשיך במקביל לפעול על מנת לבצע עסקאות אסטרטגיות בתחומי פעילותה או בתחומי פעילות בהם איננה פעילה כיום.

 

בחברה מדגישים, למען הסר ספק ומחמת הזהירות, כי בשלב זה אין וודאות אם אכן הצדדים יגיעו לכדי מתווה חדש לעסקת החלפת המניות וכי מדובר במשא ומתן בלבד. עוד מבקשת החברה להדגיש כי בשלב זה אין וודאות כי פעילותה של החברה לבצע עסקאות אסטרטגיות כאמור לעיל אכן תגיע לכדי הסכם מחייב והשלמתו. החברה תוסיף ותדווח בכל מקרה שיחולו שינויים מהותיים וכנדרש על פי הדין.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה