גרפיטי מקבוצת נייר חדרה השלימה את רכישת פעילות חברת גליל-און

מחזור ההכנסות השנתי של שתי החברות יגדל לכרבע מיליארד שקל; רכישת הפעילות תגדיל את בסיס הלקוחות של החברה ותרחיב את מגוון מוצריה

חדשות ספונסר 01/08/2019 11:23

א+א- 1

נייר חדרה שבשליטת קרן פימי, דיווחה היום על השלמת עסקת הרכישה של פעילות חברת גליל-און על ידי חברת הבת גרפיטי. מחזור ההכנסות המצרפי השנתי של שתי החברות, גרפיטי וגליל-און, צפוי כעת להסתכם בכרבע מיליארד שקל.

 

גליל-און, שהחלה את פעילותה לפני כ- 40 שנה, היא חברה פרטית לשיווק צרכי משרד וייצור גלילי נייר למיכון משרדי. גרפיטי משווקת צרכי משרד, בעיקר למגזר העסקי והשוק המוסדי ומפיצה, באופן בלעדי בישראל, מותגים בינלאומיים בתחום הציוד המשרדי.

 

רכישת פעילות גליל-און על-ידי גרפיטי צפויה להגדיל את בסיס הלקוחות של החברה, ולהרחיב את מגוון מוצריה. בנוסף, מיזוג הפעילויות יאפשר התייעלות, בעיקר בתהליכי הלוגיסטיקה והמכירות, ויגדיל את כושר התחרות של גרפיטי. 

 

בנוסף, במסגרת ההיערכות לגידול בהיקף הסחר האלקטרוני בישראל, הוקמה פעילות Pack-Ly, המאפשרת מסחר באריזות קרטון בעיצוב אישי לשוק המקוון, תוך שימוש בציוד הדפסה דיגיטלית מתקדם.

 

רכישת פעילות גליל-און מצטרפת לשורת רכישות והשקעות שמבצעת הנהלת נייר חדרה, שנועדו לשפר את רווחיות החברה ולהבטיח את המשך הצמיחה בשנים הקרובות. אתמול דיווחה נייר חדרה על השקעה של כ-200 מיליוני שקלים במסגרת האצת האסטרטגיה למיקוד בתחום מוצרי האריזה, המחזור והנייר.

 

מנכ"ל גרפיטי, ארי עברון: "אנו שמחים על השלמת עסקת רכישת פעילות גליל-און, וערוכים לקליטתה. מיזוג פעילויות גרפיטי וגליל-און יאפשר התייעלות, בעיקר בתהליכי הלוגיסטיקה והמכירות, ויגדיל את כושר התחרות של גרפיטי, ממנו יוכלו ליהנות לקוחות שתי החברות שיקבלו סל מוצרים רחב ושירות יעיל. לפנינו תקופה מרתקת ומאתגרת המהווה גם הזדמנות צמיחה אישית לכל אחד ואחת מעובדי החברה הממוזגת".

 

מנכ"ל גליל-און, עמוס בר-און: "לאחר 40 שנות פעילות ולנוכח השינויים הגדולים החלים בשוק, בעיקר בתחומי השיווק והלוגיסטיקה, הגעתי למסקנה כי הגיעה העת להתרחב ולהתאים את גליל-און לתנאי השוק העתידיים. המיזוג עם גרפיטי מבטיח את המשך הדרך של פעילות גליל-און ועובדיה ומייצר הזדמנות להתפתחות וצמיחה עתידית".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    נייר חדרה

    ובמקביל לאישור התקן המחמיר לגבי האריזות של אמזון במסחר המקוון,מאפשר התייעלות ומגדיל את כושר התחרות.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    לייזר 01/08/2019 11:54