חדשות שוק ההון

גזית גלוב סיימה את הבניה בפרויקט G בתל אביב

הפרויקט "כוכב הצפון" עתיד להפתח תוך 3 חודשים; בין השוכרים בפרויקט שופרסל, מקדונלדס וסטימצקי

חדשות ספונסר 30/07/2019 11:10

א+א- 1

גזית גלוב מודיעה כי חברת הבת בבעלותה המלאה, גזית ישראל, קיבלה טופס 4 והחלה באכלוס הפרויקט הנמצא בשכונת כוכב הצפון בתל אביב.

 

הפרויקט יהווה את המרכז השכונתי לתושבי השכונה והאזור וייתן מענה לצרכי היום יום לרבות שירותים בילוי ופנאי.

 

בין השוכרים בפרויקט: שופרסל אקספרס, דליקטסן מבית R2M , מקדונלדס, גלידת ’גולדה’, סטימצקי, חומוס כספי, פיצוחי חממה, אבו חילווה (האטליז הידוע מיפו), פיצה ZOTA, מספרת בוטיק ’קולי’.

 

הפרויקט הוקם על 4.5 דונם בלב השכונה על רחוב מאיר יערי וכולל כ- 2,200 מ"ר להשכרה. בפרויקט חניון תת קרקעי עם כ– 100 מקומות חנייה.

 

ירון אשל, מנכ"ל גזית ישראל אמר היום: "G כוכב הצפון מצטרף לתיק הנכסים האיכותי והייחודי של החברה בשכונות הצפוניות של תל אביב. מרכז זה הינו בהמשך לאסטרטגית החברה להקמת מרכזים שכונתיים באזורים צפופי אוכלוסין.

 

בהתאם לניסיון העבר שלנו גם הפעם התאמנו את התמהיל לצרכי השכונה והאזור. אנו שמחים ונרגשים להביא לתושבי השכונה את המרכז המסחרי. המרכז יפתח בתוך שלושה חודשים ואנו בטוחים כי יהווה את המענה הנדרש כל כך לתושבי השכונה והסביבה, הן לצרכי היום יום והן לצרכי ההסעדה והפנאי."

 

את המרכז המסחרי בשכונת כוכב הצפון רכשה גזית גלוב בתחילת 2018 מחברת טרמוסינטקס, תמורת 105 מיליון ₪. לגזית גלוב שני נכסים נוספים בתל אביב – G צמרת ו-G תל ברוך.

 

הקבוצה מחזיקה ומנהלת 103 נכסים המשתרעים על שטח בנוי להשכרה של כ- 2.5 מיליון מ"ר בשווי של כ- 39.9 מיליארד ש"ח. בנוסף, מחזיקה החברה בכ- 9.9% מהון המניות של First Capital Realty Inc. השטחים המנוהלים ע"י החברה הינם בהיקף של 182,000 מ"ר.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מה לגבי הקרקע הסמוכה לשדה דב

    האם הושלמה המכירה ?
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    toybox 30/07/2019 12:18