אשדר, צמח המרמן ואזורים מכרו 16 דירות בפרויקט ברמת גן בחודשיים

שלוש החברות מקימות במשותף את פרויקט קריניצי החדשה בקרבת אוניברסיטת בר אילן; דירות 4 חדרים בפרויקט משווקות במחיר התחלתי של 2.85 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 28/07/2019 14:56

א+א-

החברות אשדר, צמח המרמן ואזורים המקימות את פרויקט "קריניצי החדשה" הממוקם בין מרכז רפואי תל השומר לבין אוניברסיטת בר אילן, מדווחות על מכירת 16 דירות בחודשיים האחרונים. החברות בונות 4 מגדלי יוקרה עם 476 דירות.

 

במרכז הפרויקט הוקם פארק בשטח של כ-40 דונם, המשתרע בין המגדלים לכיוון כפר אזר וכולל מתקני שעשועים, פינות משחק, שבילי הליכה ואופניים, מתקני ספורט, בריכות נוי ועוד. אחת הדירות שנמכרו לאחרונה בפרויקט היא דירת 5 חדרים בשטח של 128 מ"ר עם מרפסת בשטח 14 מ"ר, כולל מחסן ו-2 חניות. אכלוסה צפוי לאוקטובר 2019, והיא נמכרה תמורת 3.355 מיליון שקל.

 

במגדל החמישי והאחרון בפרויקט, הכולל 120 יח"ד בתמהיל דירות של 4, 5 חדרים, דירות גן, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים, משווקות כיום דירות 4 חדרים במחיר של החל מ-2.85 מיליון שקל ודירות 5 חדרים החל מ-3.142 מיליון שקל. 

 

לדברי רחלי בריזל, סמנכ"לית השיווק בחברת אשדר "בתקופה האחרונה אנו עדים לגל התעניינות גובר לרכישה בפרויקט, כאשר חלק גדול ממנו מבשיל לכדי עסקאות מכירה. העובדה שבחודשים הקרובים מגדל נוסף יתאכלס, מהווה קטליזטור עבור המתעניינים לבצע את הרכישה כבר היום.

 

הפרויקט זוכה לביקושים יפים בקרב משפחות צעירות בחתך סוציו אקונומי גבוה. המיקום והפיתוח הסביבתי שלו מתאימים במיוחד למשפחות, שכן בתכנון השטחים הציבוריים הושקעה חשיבה מעמיקה מתוך התחשבות באורך החיים של התושבים בעיקר תוך מחשבה על תרבות שעות הפנאי לזוגות למשפחות ולילדים. בפארק נבנו פינות משחקים ייחודיות ושטחים שהוקצו לטובת מבני ציבור לדיירי השכונה. בנוסף, יוקמו בשכונה גם גן ילדים ובית ספר".

 

שכונת קריניצי החדשה, משתרעת על שטח של כ-235 דונם ועתידה לכלול כ-1,000 יחידות דיור ב-5 מגדלי יוקרה, בבניה נמוכה של יחידות גן-גג ובבתים צמודי קרקע. החברות אשדר, צמח המרמן ואזורים התקשרו עם בעלי קרקע להם הוקצו כ-680 יחידות דיור בשכונה. עוד מוקמים בשכונה מרכז מסחרי חדש, שטחים למבני ציבור, לגני ילדים ולמוזיאון. השכונה עצמה והמבנים המתוכניים להבנות בה מוקמים כ"מרחב ירוק" הכולל פתרונות אקולוגיים וסביבתיים, לשם צמצום הפגיעה בסביבה, בהתאם לתקן הישראלי 5281 לבניה ירוקה. בסמוך לשכונה מתוכננות 2 תחנות בקו הסגול של הרכבת הקלה העתידית בגוש דן, שתיתן מענה תחבורתי נוסף לתושבים ותקשר את השכונה לערים השכנות.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה