כיצד ליהנות מהטבות בכרטיס האשראי

יש לכם כרטיס אשראי? משתמשים בו באופן תדיר? כדאי שתדעו שמגיע לכם הטבות מכרטיס האשראי שלכם וכדאי שתתחילו לנצל אותם

מקודם 28/07/2019 14:07

א+א-

החזקת כרטיסי אשראי מקנה למשתמשים בה מגוון נרחב של הטבות הכוללות מחירים מוזלים במגוון קטגוריות שונות כולל כרטיסים מוזלים להצגות בידור, הופעות של אומנים בארץ ובחו"ל ואף נקודות שבהן אתם יכולים להשתמש ולקבל מוצרים במחיר מוזל או לא לשלם עליהם כלל.

 

מהן הטבות בכרטיסי האשראי?

הטבות בכרטיסי האשראי הן הטבות שמגיעות לבעל הכרטיס עקב השימוש מדי חודש בכרטיסי האשראי אשר בבעולתו. הטבות בכרטיסי אשראי נמצאות לרוב בדף פירוט התשלום של החודש. בתוך דף פירוט התשלום תוכלו לראות קופונים שונים אשר מקנים לכם הטבות ואף לעיתים מוצרים בחינם כמו 1+1 ועוד. כמו כן,בנוסף לדף פירוט התשלום שמגיע עליכם תמצאו חוברת עם הטבות החודש בהתאם לסוג הכרטיס שברשותכם וחברת האשראי שאתם שייכים לה. ההטבות בחוברת ההטבות מותאמות לצרכים האישיים שלכם והן מוגבלות בזמן מימוש, לכן יש לשים לב לתאריך המצוין עליהן בטרם פגו.

 

היכן נמצאים הטבות אלה?

את ההטבות תוכלו למצוא בתוך חוברת ההטבות המצורפת לדף פירוט העסקאות של אותו חודש. כמו כן, תוכלו למצוא בתוך דף הפירוט מאין קופונים שונים המקנים לכם הנחה משמעותית על מוצרים או שירותים שונים. מעבר לכך, תוכלו לקבל הטבות שונות עקב צבירת נקודות בכרטיסי האשראי שלכם אשר יופיעו בדף פירוט העסקאות למטה.

 

מי רשאי להשתמש בהטבות כרטיסי האשראי?

כל בעל כרטיס אשראי אשר יש בידו כרטיס אשראי רשאי ליהנות מהטבות כרטיסי האשראי בהתאם לרכישות שלו. ישנם הטבות שתוכלו לנצל בנקודות שצברתם במחיר מוזל או אפילו בחינם.

 

כיצד ניתן להשתמש בהטבות כרטיסי אשראי?

השימוש בהטבות נעשה בהתאם לקופון ולהנחה שהוא נותן. אם קיבלתם קופון הנחה להנחה של 10% במקדולנד ובסניף מסוים תוכלו לממש את ההנחה בסניף עצמו וכן בימים שבהם מצוינת ההטבה עצמה. לכן חשוב לשים לב לתאריכים, מקומות המימוש ועוד בטרם ניגשים לאותו מקום ומשתמשים בקופון עצמו. תוקף הקופון חשוב עד מאוד, אם עובר תוקף הקופון לא תוכלו לממש את ההטבה גם אם אתם זכאים לה.

 

הטבות עקב צבירת נקודות

מעבר להטבות שמגיעות אליכם מדי חודש בחוברת ההטבות של חברת האשראי, ישנן הטבות שאתם יכולים לממש עקב צבירת נקודות. ככל שתצברו יותר נקודות כך תוכלו לנצל יותר הטבות אשר עומדות לרשותכן. כך למשל עבור מספר מסוים של נקודות תוכלו לקבל כרטיס זוגי לקולנוע או ארוחה זוגית במתנה. הטבות אלה מוגבלות אף הן לימים מסוימים וכן לתאריכים מסוימים לכן חשוב לנצלן במועד.

 

האם ההטבות מותאמות לבעל כרטיס האשראי?

לרוב ההטבות שמגיעות אליכם יתאימו לצרכים האישיים שלכם הודות לרכישות שאתם מבצעים בכרטיסי האשראי שלכם, אך ישנם לא מעט הטבות אשר מתאימות לכולם ולא ספציפיות עבורכם. על מנת למצוא הטבות אשר מתאימות לצרכים האישיים שלכם, רצוי לעבור על כל ההטבות שמגיעות אליכם בדף פירוט העסקאות החודשי ולבחור את ההטבות שמתאימות לכם מביניהם. אם מעניין אתכם ביגוד תוכלו לעבור על כל ההטבות שקשורות לביגוד ולמצוא לכם את ההטבה שמתאימה לכם. כמו כן, תוכלו ליהנות מהטבות שונות אשר ניתנות בחגים על סטים של טיפוח, בישום, ביגוד, הנעלה ועוד. ההטבות לחגים ולימים מיוחדים כמו יום האהבה, וולנטיינדייס, יום האישה ועוד יוצאים בהטבות משתלמות הכוללות הנחה של עד 50% שניתן לנצל דרך כרטיס האשראי שלכם. כמו כן, תוכלו ליהנות מהנחות על רכישות אונליין מאתרים שונים מחו"ל ומאתרים מהארץ. לכן חשוב לעבור מדי חודש על כל ההטבות ולבדוק שלא פספסתם הטבות שמגיעות לכם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה