אלגומייזר מכניסה את פעילות וויוביקס לבורסה בארה”ב

החברה השלימה את הסכם החלפת המניות עם VCT; בתמורה הקצתה VCT לאלגומייזר מניות ואופציות בשיעור של 65% מהונה

חדשות ספונסר 28/07/2019 11:23

א+א- 1

קבוצת אלגומייזר העוסקת בטכנולוגיות להנעת גולשים באינטרנט ואשר נסחרת בתל אביב מודיעה על השלמת הסכם החלפת המניות עם VCT. במסגרת ההסכם מכרה אלגומייזר את כל מניות חברת וויוביקס (ViewBix), שבבעלותה לחברת VCT (Virtual Crypto Technologies) הנסחרת בבורסת ה-OTC בארה"ב.

 

בתמורה הקצתה VCT לאלגומייזר מניות ואופציות בשיעור של 65% מהונה המונפק של VCT, כאשר בהמשך ועם עמידה במספר אבני דרך צפויה VCT להקצות לאלגומייזר עד 72.8% מהונה המונפק.

 

אלגומייזר השלימה בחודש נובמבר 2017 את רכישת 99.83% ממניות חברת הסטארט אפ ViewBix העוסקת בטכנולוגיות וידאו מתקדמות, תמורת כ-2.1 מיליון דולר.

 

נועם בנד, מנכ"ל אלגומייזר: "אלגומייזר זיהתה את הפוטנציאל הרב הגלום בטכנולוגיה של וויוביקס. הסינרגיה בין הפעילות של אלגומייזר ולינקיורי לוויוביקס סייעו לנו להחדיר את הטכנולוגיה המתקדמת שלהם בתחומי הוידאו ולהביא להתפתחות עסקית בפעילות החברה, אשר תרמה רבות להשבחתה של וויוביקס כפי שהיא משתקפת כיום".

 

ViewBix פיתחה פלטפורמת וידאו אינטראקטיבית, מוגנת פטנטים, המעניקה אפקטיביות גבוהה לסרטוני ווידאו באינטרנט. הפלטפורמה תומכת הן בסרטונים מוכנים והן בשידורים חיים (Live Video). שימוש בטכנולוגיה של החברה על ידי  מספר רב של גופים מלמד כי שימוש בפלטפורמה זו גורמת לשיעורי תגובה לווידאו גבוהים יותר מהמקובל בסרטוני וידאו, ותוך כדי התהליך מאפשרת איסוף וניתוח מידע לגבי כל פעולה אינטראקטיבית שבוצעה תוך צפייה בוידאו.

 

מערכת המדידה הכלולה בפלטפורמה מודדת ומנהלת כבר כיום מיליוני אינטראקציות של הצופים בווידאו, והנתונים מראים כי הוספת אינטראקטיביות מסוג זה לסרטוני וידאו גורמת לעלייה בביצועי הקמפיין. 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    למה אלגומייזר מתפרקת כמעט 7 אחוז?

    אם מישהו יכול במילים פשוטות להסביר את פשר ההודעה? תודה.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    liron1006 28/07/2019 11:27