חדשות שוק ההון

אפולו פאוור: סולארפיינט העניקה לEZ רישיון לייצור ומכירת ערכות סולאריות

ההסכם הוא לתקופה של שנה ויחודש בתום תקופה זו באופן אוטומטי; בתמורה תקבל סולארפיינט תמלוגים בשיעור של 10% מהמכירות, שישולמו באופן רבעוני

חדשות ספונסר 25/07/2019 17:21

א+א-

חברת סולארפיינט, חברת בת של אפולו סנטר העוסקת בייצור פאנלים סולאריים ויריעות סולאריות גמישות, התקשרה עם חברת EZ (EZPackWater), חברה פרטית המפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות לאחסון והפצה של מים.

 

על פי ההסכם, העניקה סולארפיינט רישיון בלעדי לEZ שאינו ניתן להעברה, לייצור, קידום, שיווק ומכירה של הערכות הסולאריות המודולאריות פרי פתיחה של סולארפיינט בכל העולם, וזאת בתמורה לתמלוגים שישולמו באופן רבעוני בשיעור של 10% ממכירות הערכות, בניכוי מיסי מכירה והוצאות משלוח.

 

בהתאם להסכם, סולארפיינט תפנה ל-EZ לקוחות פוטנציאליים לרכישת הערכות. הקניין הרוחני של סולארפיינט ישאר בידיה, ובמידה וEZ תיזום פיתוחים חדשים לערכות, הקניין הרוחני לפיתוחים אלה יהיה בבעלות משותפת.

 

ההסכם הוא לתקופה של שנה ויחודש בתום תקופה זו באופן אוטומטי לתקופות נוספות בנות שנה כל אחת, למעט אם מי מהצדדים הודיע על רצונו שלא לחדש את ההסכם 180 יום לפני תום התקפוה. בנוסף ההסכם ניתן לביטול על ידי כל אחד מהצדדים בהודעה מוקדמת בת 30 יום.

 

סולארפיינט סבורה שההתקשרות בהסכם עשויה לסייע לה להקדיש את התשומות הניהוליות הנדרשות לפעילותה בתחום היריעות הסולאריות, לרבות קידום שיתופי פעולה עם לקוחות אסטרטגים ויצירת שיתופי פעולה נוספים, הגדלת יכולת ייצור והמשך פיתוח.

 

בנוסף, מאפשרת ההתקשרות עם EZ להנות מפוטנציאל כלכלי הנובע מהערכות הסולאריות תוך שמירה על יכולתה להשתמש בערכות כפלטפורמה למכירת היריעות בשווקים מנותקי רשת.

 

בחברה מבהירים כי אין כל ודאות בדבר ייצור ומכירת הערכות על ידי EZ, לרבות בשילוב עם היריעות וזאת בהתחשב בין היתר בכך שההסכם אינו כולל התחייבות למכירת כמות מינימלית כלשהי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה