מודיעין יהש תשתתף בקידוח פיתוח בפרויקט Mountain View בקליפורניה

עלות הקידוח כ-2 מיליון דולר עד הגעה לשכבת המטרה; הקידוח צפוי להתחיל במהלך הרבעון השלישי של השנה

חדשות ספונסר 23/07/2019 12:12

א+א-

חברת מודיעין יהש מדווחת היום על קבלת החלטה להשתתף בביצוע קידוח פיתוח לפרוספקט 7 Trinidad בפרויקט Mountain View בקליפורניה.

 

דירקטוריון מודיעין יהש ביסס את החלטתו לאשר את השתתפות השותפה בקידוח בעקבות ממצאי הקידוח הראשון שבוצע בפרוספקט. הקידוח הראשון מפיק נפט באופן סדיר מאז חודש אוגוסט 2018. ממצאי הסקר הסייסמי התלת מימדי שבוצע בשטח הפרויקט וכן דוח המשאבים שעודכן אחרי ביצוע הקידוח הראשון מצביעים על פוטנציאל לקיומם של משאבי נפט וגז. בנוסף המליץ מפעיל הפרויקט בעקבות עיבוד מתקדם של הסקר הסייסמי שבוצע בשטח הפרויקט ופענוחו, לבצע את הקידוח.

 

בהתאם למידע שקיבלה מודיעין ממפעיל הפרויקט, הקידוח צפוי להתחיל במהלך הרבעון השלישי של 2019, ואמור להימשך מספר שבועות, לא כולל מבחני הפקה. הקידוח הוא יבשתי, בשטח הפרויקט ב- Kern County San Joaquin Basin  בקליפורניה.

 

הקידוח, המוגדר כקידוח פיתוח, יתמקד בעיקר בשכבת Cattani העליונה והתחתונה. העומק הסופי המתוכנן של הקידוח הוא כ-10,700 רגל (כ-3,262 מטר). במהלך הקידוח ובהתאם לממצאים ולנתונים שיאספו במהלך הקידוח, עשויים להשתנות התכנון המקורי, עומק הקידוח, או כל סדר פעולות אחר והכל בהסתמך על חוות דעת מפעיל הפרויקט ויועציו המקצועיים.

 

עלות הקידוח כ-2 מיליון דולר עד הגעה לשכבת המטרה, ו-250 אלף דולר נוספים במקרה של קידוח יבש ונטישה. במידה ויוחלט על ביצוע מבחני הפקה בקידוח, תקציב ההשלמה מוערך בכ-620 אלף דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה