”אושר עד” חתמה על הסכם שכירות במתחם מסחרי של רני צים בכפר סבא

הסכם השכירות הוא לתקופה של 10 שנים עם אופציית הארכה לשתי תקופות נוספות; דמי השכירות החודשיים עומדים על 75 ₪ למ"ר

חדשות ספונסר 21/07/2019 12:10

א+א-

חברת רני צים מדווחת היום כי התקשרה עם רשת קמעונאות המזון "אושר עד" בהסכם שכירות בשטח משוער של כ-5,200 מ"ר ושטחי גלריה בהיקף של כ-500 מטר, בפרויקט "צים אורבן לייף כפר סבא" הנמצא בהקמה בימים אלה.

 

הסכם השכירות הוא לתקופה של 10 שנים שתחילתה במועד מסירת החזקה, שאינו סופי עדיין, עם אופציה להארכת תקופת השכירות לשתי תקופות נוספות בנות 90 חודשים ו-85 חודשים שיתחילו עם סיום תקופת השכירות הראשונה. סה"כ תוכל אושר עד לשכור את השטח במשך 24 שנים ו-7 חודשים.

 

החל ממועד המסירה, תשלם אושר עד דמי שכירות חודשיים בסך של 75 ₪ למ"ר ודמי ניהול של 5 ₪ למטר, צמוד לעלייה במדד המחירים לצרכן. בתקופות הנוספות, במידה ואושר עד תממש את זכותה להמשיך את השכירות, יעלו דמי השכירות בשיעור של 5%. מועד המסירה הוא 120 יום לאחר קבלת טופס 4 למעטפת הפרויקט, וחיבורו למים ביוב וחשמל והוא צפוי לקרות במהלך שנת 2021.

 

הפרויקט שרני צים מקים בכפר סבא יכלול שטחי בילוי פנאי ומסחר בהיקף של 12,000 מ"ר. אושר עד תתפוס כ-45% משטח המתחם. בנוסף כולל הפרויקט קמפוס משרדים גדול. את השטח רכשה  והוא מצטרף למרכזים המסחריים של החברה במעלות, בית שאן, נתיבות וערד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה