פורסייט קיבלה הזמנה לאבטיפוס מספק 1TIER יפני, המניה מזנקת 7%

הספק הזמין את המערכת בעקבות סדרת הדגמות טכנולוגיות שנערכו ביפן מוקדם יותר השנה; בחודש יוני חתמה החברה הסכם עם ספק סיני לתעשיית הרכב

חדשות ספונסר 21/07/2019 10:56

א+א- 1

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס בע"מ, הפועלת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, ומניותיה נסחרות בבורסות נאסד"ק ותל אביב, הודיעה היום על מכירה נוספת של אבטיפוס למערכת QuadSight ,מערכת הראייה הממוחשבת המבוססת ארבע מצלמות ומיועדת לשוק הרכב החצי-אוטונומי והאוטונומי.

 

המערכת הוזמנה על ידי ספק משנה יפני מוביל לתעשיית הרכב. ההכנסות ממכירת מערכת האבטיפוס צפויות להגיע לעשרות אלפי דולרים. Technologies Cornes ,המפיצה של פורסייט ביפן, סייעה במכירת מערכת האבטיפוס, המהווה הזמנה ראשונה מלקוח יפני.

 

ספק המשנה היפני השתתף בסדרת הדגמות טכנולוגיות שנערכה מוקדם יותר השנה, כפי שדווח על ידי החברה ביום 91 במאי 1091 .במהלך ההדגמות החיות הוצגו יכולות מערכת QuadSight בזמן אמת לחברות שהביעו עניין במערכת. נבדקו תרחישים שונים המדמים גילוי מכשולים בתנאי תאורה ומזג אוויר מאתגרים. שביעות רצון הלקוח מהמערכת לאחר ההתקנה הראשונית עשויה להוביל להזמנות נוספות של מערכת QuadSight על ידי הספק היפני המוביל לצורך ייצור המוני.

 

"הזמנה זו מחזקת את חשיבות האסטרטגיה שלנו לקיום הדגמות טכנולוגיות, המציעות ללקוחות אסטרטגיים פוטנציאליים הזדמנות לחוות את מערכת QuadSight בזמן אמת ולהבין בצורה טובה יותר את יכולות הגילוי יוצאות הדופן שלה," אמר חיים סיבוני, מנכ"ל פורסייט. "אני משוכנע כי סדרת ההדגמות הטכנולוגיות שנערכו ביפן תייצר הזמנות נוספות של מערכות אבטיפוס מיצרני רכב וספקי One Tier בחודשים הקרובים."

 

החברה מתכוונת להרחיב את המודעות לפתרונות הייחודיים שלה, לפנות ללקוחות פוטנציאליים ולהרחיב את נוכחותה אצל יצרני הרכב וספקי המשנה, וזאת על ידי מכירת מערכות אבטיפוס נוספות. החברה מאמינה כי בחינת הטכנולוגיה שלה מקרוב על ידי לקוחות פוטנציאליים, עשויה להוביל לשיתופי פעולה עתידיים בתחום המחקר והפיתוח, אינטגרציה, ייצור ותחומים נוספים.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    למי שלא יודע מה זה Tier One...|

    יצרני הרכב מייצרות ומרכיבות את הרכבים, אבל לא מייצרות בעצמן את כל החלקים שברכב. Tier One הוא יצרן משנה של חלקים לתעשיית הרכב שמספק את מוצריו ישירות ליצרני הרכב ( לא דרך ספקי משנה נוספים) ויש לו קשר ישיר עם יצרני הרכב. לפי הסדר: נעשה רודשואו בסין - נמכר אב טיפוס נעשה רודשואו ביפן - נמכר אב טיפוס נעשה ביוני בצרפת ... ממתין נעשה החודש בארה"ב... ממתין דרך אגב, הניסוי של איי-נט מובייל מתחיל השבוע... הורידו את האפליקציה. הצלחות |64|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    boltrade 21/07/2019 11:14