חדשות שוק ההון

מרחביה: CDx מתקדמת לקראת הגשת בקשת אישור ל-FDA

החברה מקדמת ניסויים לקראת הגשת בקשה ל-FDA לאישור המוצר לאבחון סרטן הערמונית; הגשת הבקשה מתוכננת במהלך 2020

חדשות ספונסר 18/07/2019 10:57

א+א-

חברת CDx, בה מחזיקה מרחביה בכ-7.85%, הודיעה כי היא מקדמת ניסויים ומחקרים נוספים המומלצים על-ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA) לקראת הגשה של בקשה לאישור מוצר בדיקת אבחון לסרטן ערמונית בארה"ב, המתוכננת במהלך שנת 2020.

 

במקביל, חברת CDx פועלת בשיתוף עם מעבדה מובילה בארה"ב במטרה להקדים את כניסת הבדיקה לשוק האמריקאי כ- Lab Test Developed. לצד אלה, פועלת CDx לגבש תוכנית לשיפוי ביטוחי לבדיקה מטעם חברות ביטוח באמצעות מחקרים עצמאיים תומכים לשיפוי משמעותי.

 

CDx פיתחה בדיקה לא פולשנית חדשה, אשר תצביע על הימצאות מחלת הסרטן כבר בשלביה המוקדמים באמצעות הזיהוי בבדיקת דם של שינויים במבנה הסמן הביולוגי החלבוני IsoPSA, המצביעים על הימצאות מחלה. פוטנציאל השוק העולמי עומד על יותר מ-2 מיליארד דולר. עד היום כדי לאתר סרטן ערמונית מבצעים ביופסיה, ממנה אפשר להמנע על ידי שימוש בטכנולוגיה של CDX.

 

הפורטפוליו של מרחביה כולל גם כ- 7% בחברת קארדיאק-סנס (CardiacSense), המפתחת מכשור לביש לאיתור הפרעות בקצב הלב, המבוסס על שילוב ייחודי של טכנולוגיות נושאות פטנטים שפיתחה החברה לקריאת אותות אופטיים ולחישת תנועה, לחץ, טמפרטורה ועוד - המקנה למוצר את אמינותו הגבוהה, באמצעות ביטול קריאת אותות שגויה.

 

כמו כן מחזיקה מרחביה כ-6% בחברת RMDY HEALTH הפועלת באחד השווקים הצומחים בעולם הרפואה RMDY הינה ספקית פתרונות רפואה דיגיטלית המאפשרת לארגונים בתחום הבריאות מעבר מהיר ויעיל ממתן שרותי רפואה מסורתיים ויקרים המבוססים על מפגש עם החולה, לרפואה דיגיטלית המאפשרת ניהול מרחוק והכוונה רציפה של מטופלים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה