שלמהSIXT מדווחת על שיא בהזמנות להשכרת רכב בחו”ל בחודשי הקיץ

עלייה של כ-12% ביולי ואוגוסט בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד; העלייה הגדולה מתבטאת בעיקר ביעדים חדשים שנפתחו אליהן טיסות ’לואו-קוסט’ או טיסות ישירות

חדשות ספונסר 16/07/2019 11:20

א+א-

חברת שלמה SIXT מדווחת היום על שיא בהזמנות להשכרת רכבים בחו"ל. על פי הנתונים שמפרסמת החברה, חלה עליה של כ-12% בהזמנות בחודשי הקיץ יולי אוגוסט בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

 

העלייה הגדולה במספר הזמנות השכרת הרכב מתבטאת בעיקר ביעדים חדשים אליהם נפתחו טיסות לואו קוסט או טיסות ישירות – פורטוגל עם עלייה של 250%, ברומניה עלייה של 60% ויוון עם עלייה של 35%. היעדים הפופולאריים על הישראליים להשכרת רכבים הם: ארה"ב, שם מתבצעות 35% מהשכרות הרכב של החברה, גרמניה עם נתח של 14%, איטליה 12%, צרפת 7%, אוסטריה 6% והולנד 6%.

 

הרכבים המועדפים על ידי התיירים הישראלים הם פולקסווגן גולף, אופל אסטרה, פורד פוקוס סטיישן ופולקסווגן פאסאט סטיישן.

 

בועז יעקובי, סמנכ"ל שיווק ומכירות בשלמה SIXT: "מדי שנה, לקראת חודשי הקיץ, ישנה עלייה בהזמנות להשכרת רכבים בחו"ל. עם זאת, השנה אנו עדים להתחזקות ולקפיצה של כ-12% בהזמנות. נתון זה מעודד במיוחד, בהתחשב בכך שתשעה באב יוצא מאוחר מאוד השנה, בשליש השני של אוגוסט, אז מצטרף גם הציבור הדתי ומסורתי, שמשתדל להימנע מחופשות בימים שלפני.

 

נתון מעודד נוסף הוא שחופשות החגים יוצאות השנה מאוחר, לעומת שנה שעברה, ולמעשה מייצרות עוד עונת נסיעות נפרד. בשנה שעברה, ערב ראש השנה חל ב- 6.9 וחופשות החגים היוו ממש המשך של חופשת הקיץ."

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה