חדשות שוק ההון

יו ניבו קיבלה אישור מהיק”ר להגדלת כמות הקנאביס במפעל

החברה רשאית מעכשיו להחזיק עד 50 ק"ג קנאביס לצורך ביצוע שלב הואלידציות; כעת מחכים בחברה למבדק הסופי של היק"ר וקבלת תקן סופי

חדשות ספונסר 15/07/2019 09:59

א+א-

חברת יו ניבו מדווחת היום על התקדמות נוספת בקבלת האישורים ממשרד הבריאות. בחודש שעבר קיבלה החברה אישור מוגבל לעיסוק והחזקה של סם מסוכן מהיחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות, המאפשר הכנסת קנאביס בכמות לא מסחרית לתחומי המפעל, ולבצע ואלידציות לתהליכי הייצור לצרכי פיתוח מוצרים.  

 

היום מעדכנת החברה כי קיבלה אישור מהיק"ר להגדיל את כמות תפרחות הקנאביס בתחומי המפעל וכן להגדיל את כמות הייצור במפעל כך שחברת הבת יו אן וי מדיסין רשאית להחזיק קנאביס במשקל של עד 50 ק"ג. תוקף האישור הוא עד לסיום שלב הואלידציות או עד ה-4.12.2019 (המוקדם מביניהם).

 

מכונות מיצוי השמנים והתפרחות במפעל הורכבו בצורה מלאה על ידי צוותים מארה"ב, וכך קבלת אישור היק"ר, מאפשרת ליו אן וי להאיץ את שלב הואלידציות לתהליכי הייצור במפעל, לאחר שתרכוש כמויות נוספות של תפרחות קנאביס רפואי מחוות קיימות עמן היא התקשרה.

 

החברה מתכוננת למבדק הסופי של היק"ר ולאחר קבלת התקן הסופי בפועל מתכוונת החברה לעבור לייצור מוצרים בתפוקה מלאה אשר צפויים להימכר בבתי המרקחת בתקינה החדשה.

 

מיו ניבו מבהירים כי אין באישור משום רישיון למכירה, שיווק, הפצה וכיוצ"ב של קנאביס רפואי. האישור תקף למטרת שימוש לצרכי ואלידציות מוצר בלבד כאמור לעיל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה