חדשות שוק ההון

חתמי ההנפקה של גמידה סל מימשו אופציות ורכשו מניות ב-5.25 מיליון דולר

לאחר המימוש היקף הגיוס בהנפקה לכ-40.25 מיליון דולר; שיעור ההחזקה של כלל ביוטכנולוגיה בגמידה לאחר המימוש עומד על 9%

חדשות ספונסר 09/07/2019 10:05

א+א-

חברת כלל ביוטכנולוגיה מדווחת היום על הגדלת היקף הגיוס בהנפקה לכ-40.25 מיליון דולר בעקבות מימוש אופציית החתמים. בחודש שעבר דיווחה החברה כי השלימה הליך תמחור להנפקה לציבור של 7 מיליון מניות רגילות של גמידה סל במחיר של 5 דולר למניה.

 

במסגרת ההנפקה העניקה גמידה סל לחתמי ההנפקה אופציה הניתנת למימוש תוך 30 יום לרכישת עד 1.05 מיליון מניות רגילות נוספות של גמידה סל במחיר ההנפקה, והיום כאמור דיווחה החברה כי חתמי ההנפקה מימשו באופן מלא את האופציה שניתנה להם כחלק מהליך ההנפקה ורכשו מניות רגילות נוספות של גמידה סל בתמורה לסך כולל של כ-5.25 מיליון דולר.

 

שיעור ההחזקה של החברה בגמידה סל לאחר מימוש אופציית החתמים עומד על כ-9%. לחברת אלביט מדיקל טכנולוג’יס יהיו עם השלמת ההנפקה כ-8% מהונה של גמידה.

 

גמידה סל נסחרת בנאסד"ק (GMDA) ועוסקת בפיתוח מורים לריפוי סרטן ומחלות נדירות של מח עצם. מוצרי החברה נבדקים כיום בניסויים קליניים לטיפול בחולים בסרטן הדם, סרטן בלוטות הלימפה ומחלות דם לא ממאירות. גמידה החלה בניסוי שלב 3 בחולים בסרטן דם ובלוטות לימפה באמצעות Omidubicel, תרופה שקיבלה מה-FDA ומה-EMA מעמד של תרופת יתום והוכרה על ידי הFDA כטיפול פורץ דרך. שלב הפיתוח של מוצרי החברה טרם הסתיים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה