קרדיט: אירונאוטיקס

אירונאוטיקס חתמה על חוזה לאספקת מל”טים בהיקף של 10 מיליון דולר

החוזה הוא המשך של חוזה קיים עם חברה ממשלתית בדרום אמריקה; ביצוע הפרויקט ישתרע על פני תקופה של שנתיים

חדשות ספונסר 09/07/2019 12:12

א+א-

חברת המל"טים אירונאוטיקס מדווחת היום על התקשרות במזכר הבנות עם חברה ממשלתית בדרום אמריקה למכירה ואספקה של כלי טיס בלתי מאוישים וציוד נלווה. כמו כן תעניק החברה שירותי תחזוקה ותמיכה נלווים.

 

ביצוע הפרויקט ישתרע על פני תקופה של שנתיים והוא בהיקף של 10 מיליון דולר. בהתאם למזכר ההבנות, אספקת כלי הטיס הבלתי מאוישים יבוצע במהלך השנה הראשונה של תקופת הפרויקט בהתאם לאבני דרך חוזיות בעוד ששירותי התחזוקה והתמיכה יינתנו על פני כל תקופת הפרויקט.

 

עם השלמת האספקות תסיים החברה חוזה קודם עם התאגיד הדרום האמריקאי שנחתם במרץ 2018. הפרויקט החדש נועד לתת מענה רחב ומתאים יותר לצרכי הלקוח. תשלומים ששולמו לחברה בגין הפרויקט הקודם ייחשבו כתשלום על חשבון הפרויקט הנוכחי.

 

הפרויקט משנת 2018 בוצע באופן חלקי עד היום, ובהתאם החברה קיבלה 2 מיליון דולר עד היום עבורו. בהתאם למזכר ההבנות לא יתבעו תשלומים נוספים הקשורים לפרויקט הקודם, והסכום ששולם עד כה ייחשב כתשלום על חשבון הפרויקט הנוכחי בהתאם, בגין ביצוע הפרויקט הנוכחי יתרת התמורה שהחברה צפויה לקבל עומדת על 8 מיליון דולר.

 

הצדדים התחייבו לחתום על הסכם מסחרי מפורט עד ל-21.7.2019. במידה ולא יחתם הסכם עד תאריך זה, יפקע מזכר ההבנות והצדדים ימשיכו את הפרויקט הקודם לפי ההסכם הקיים.

  1. מניות בכתבה
  2. אירונאוטיקס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה