נובה מרחיבה את סל המוצרים עם פלטפורמה אופטית חדשה

הפלטפורמה החדשה מאפשרת ייצור שבבים בטכנולוגיה מתקדמת וביעילות גבוהה; המערכת כבר סופקה למספר לקוחות

חדשות ספונסר 08/07/2019 15:15

א+א-

חברת נובה הדואלית (ת"א: נובה; נאסד"ק:( NVMI , הודיעה היום על השקת מערכת Nova PRIZM, פתרון חדש למדידה אופטית המיועד להטמעה בקווי הייצור המורכבים בתעשיית המוליכים למחצה. הפלטפורמה החדשה מהווה תוספת לפתרונות המדידה של נובה בחטיבת המטרולוגיה האופטית . המערכת כבר סופקה למספר לקוחות. 

 

הפתרון משלב טכנולוגיה של אינטרפרומטריה ספקטרלית, יכולת אופטית חדשה למדידת ממדים קריטיים, עם טכנולוגיה אופטית רב ערוצית להפקת מידע ייחודי מהמדידה. מידע זה לא ניתן לקבל על-ידי מדידות בטכנולוגיות המסורתיות למדידת ממדים קריטיים.

 

באמצעות ערוצים אופטיים ייחודיים אלו, מערכת ה Nova PRIZM מציעה פתרון לרבים מהאתגרים בקווי ייצור השבבים המתקדמים. הפלטפורמה כוללת את NovaMARS - פתרונות המידול הייחודיים של נובה כמו גם את יכולות למידת המכונה שלה, ה - NovaFIT, המספקים איכות מדידה גבוהה עבור השבבים המורכבים.

 

"לקוחותינו סומכים עלינו שנספק פתרונות חדשניים וייחודיים שיתמכו באתגרים הגוברים עם המעבר לשבבי הדור הבא." ציין ד"ר אודי כהן, מנהל החטיבה למטרולוגיה אופטית של נובה. "הפתרון החדש הוא פורץ דרך, ומספק מידע רב ערך המאפשר ללקוחותינו לייצר שבבים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ביעילות ובאיכות הגבוהה ביותר. ה- Nova PRIZM הוא תוצאה של חדשנות מובילה ומחזק את היתרון התחרותי הטכנולוגי שלנו בתחום המטרולוגיה."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה