חדשות וול סטריט ושווקי העולם

סיוה מדווחת על ניסוי מסחרי מוצלח בשבב NB-IoT

מדובר בניסוי הראשון בשבב NK6010 שפיתחה חברת השבבים הסינית נורלינק, המיועד להפעלת מוצרי IoT ברשתות סלולריות ומבוסס על טכנולוגיית ה - Dragonfly NB2 של סיוה

מערכת ספונסר 19/06/2019 16:09

א+א-

חברת סיוה, ספקית טכנולוגיות עיבוד האותות והבינה המלאכותית הנסחרת בנאסד"ק, דיווחה היום על ניסוי מסחרי מוצלח בשבב NB-IoT, שהתקיים ברשת צ’יינה טלקום בעיר נאנג’ינג בסין. מדובר בניסוי הראשון בשבב NK6010 שפיתחה חברת השבבים הסינית נורלינק (Nurlink), המיועד להפעלת מוצרי IoT ברשתות סלולריות ומבוסס על טכנולוגיית ה-Dragonfly NB2 של סיוה.

השבב מיועד למגוון מוצרי IoT, בהם מונים חכמים, מכשירים לבישים, מערכות מעקב אחר נכסים, וחיישנים לשימושים תעשייתיים. בעקבות הניסוי המוצלח בצ’יינה טלקום, צופה נורלינק להיכנס לשלב של ייצור המוני בהמשך השנה.

טכנולוגיית ה-Dragonfly NB2 שפיתחה סיוה כוללת את כל רכיבי החומרה והתוכנה הנדרשים לפיתוח מהיר של מוצרי IoT הפועלים ברשתות סלולריות מסוג NB-IoT. רכיבים אלה כוללים בין השאר את מעבד התקשורת CEVA-X1, משדר/מקלט RF ומגבר הספק – המשולבים בפתרון מבוסס תוכנה התומך במגוון מוצרים ובתקני ניווט (GNSS) גלובליים.

"אנו גאים מאוד להשלים את בדיקת התאימות הראשונה באחת מרשתות ה-NB-IoT המתקדמות בעולם, בפחות מ-15 חודשים מתחילת תכנון השבב שלנו", אמר מנכ"ל נורלינק, ד"ר שיאהו קונג. "טכנולוגיית ה-Dragonfly NB2 של סיוה, לצד התמיכה הטכנית המצוינת שלה, סיפקו את הבסיס החזק שאפשר לנו להשיג ציון דרך זה במהירות כה רבה".

מנהל חטיבת ה-IoT של סיוה, אנז’ אזנאר, הוסיף: "סיוה מחויבת להבטיח שטכנולוגיית NB-IoT תהיה ברירת המחדל לקישוריות סלולרית ארוכת טווח של מכשירי IoT. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת ליצרניות לחדור לשוק המתאפיין בחסמי כניסה גבוהים. ההישג של נורלינק מרשים מאוד ומשקף את המצוינות של הצוות ההנדסי שלה ואת יכולות טכנולוגיית ה-Dragonfly NB2 של סיוה המקצרת זמני פיתוח של שבבים". סיוה תציג את טכנולוגיות הקישוריות והחישה שלה בתערוכת הסלולר השנתית (MWC) בשנחאי ב-26-28 ביוני.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה