נעמן גרופ זכתה בזיכיון יבוא למוצרי LAV ותשקיע במותג כ-10 מיליון ש”ח

מותג כלי הזכוכית הנמכר ב-130 מדינות יגיע בימים הקרובים לחנויות הרשת והכלים ימכרו גם באתר הסחר האלקטרוני של החברה

חדשות ספונסר 17/06/2019 14:40

א+א-

קבוצת נעמן גרופ, הפועלת בתחום כלי המטבח והאירוח זכתה בזיכיון לייבוא ושיווק מוצרי מותג LAV כיבואנית ומפיצה בלעדית. היקף ההשקעה במהלך עומד על 10 מיליון ₪. LAV הוא מותג כלי זכוכית הנמנה על חמשת היצרנים הגדולים בעולם לכלי הגשה מזכוכית.

 

LAV פועלת משנת 1994 ומציעה כלי זכוכית למטבח ולשימוש ביתי. במפעל החברה מועסקים 2000 עובדים והוא מייצר מעל 2 מיליון יחידות מידי יום. לאחרונה התחיל מפעל LAV להפעיל את תנור ייצור הזכוכית הגדול ביותר בעולם, שיוצר בגרמניה, במיוחד עבורם ומאפשר לייצר כמות גדולה יותר של מוצרים, דבר המפחית את עלויות הייצור, וכתוצאה מכך, מאפשר לחברה להוזיל את מחיריהם לצרכן הסופי.

 

בנוסף למוצרים הנמכרים לשימוש ביתי (כגון כוסות, כוסיות יין, ספלים, קערות, מיכלי מזון, צנצנות, קנקנים ועוד), LAV מוכרת לחברות בינלאומיות כמו קוקה קולה, פפסי קולה, קרלסברג, נסטלה, יוניליוור ועוד, מוצרי פרסום וקידום מכירות, עם לוגו החברות האלו, המוטבע על מוצרים אלו.

 

מנכ"ל נעמן גרופ", דודי כהן אמר בעקבות הזכייה: "נעמן ממשיכה ביישום אסטרטגיית הצמיחה וגאה להוסיף למגוון כלי ההגשה האיכותיים שאנו מביאים לשול האוכל הישראלי גם את כלי הזכוכית הייחודיים של המותג הבינלאומי המוביל LAV ".  

 

כהן מציין כי בשנה האחרונה ביצעה נעמן גרופ מהלכים שחיזקו את מיצובה בקדמת הפעילות לשיווק כלי בית , מטבח ואירוח בישראל. כך, חברה נעמן למותג האוסטרלי מקסוול & וויליאמס ורכשה את מניות חברת אברהם צוקר ובנו בע"מ, העוסקת ביבוא ושיווק סיטונאי של כלי בית ומטבח בתחום המוסדי מקצועי. 

 

כלי הזכוכית של LAV יתווספו כבר בימים הקרובים וימכרו ב-70 חנויות נעמן גרופ ברחבי הארץ ובאתר הסחר האלקטרוני של הרשת.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה