חדשות וול סטריט ושווקי העולם

לאחר הראלי אמש בארה”ב: עליות בפתיחה

אירופה נסחרת בעליות שערים מתונות, אסיה נסחרה בעליות שערים, הנפט לא מצליח להתאושש

מערכת ספונסר 05/06/2019 16:27

א+א-

יום המסחר בארה"ב צפוי להפתח בעליות שערים לאחר הראלי אמש שהיה היום השני בעוצמתו השנה. מדדי ארה"ב עלו מעל 2 אחוז. אסיה ננעלה הבוקר במגמה חיובית הניקיי היפני התאושש ב 1.8% ושנחאי ננעלה ללא שינוי.

באירופה מגמה חיובית, הדקס והקאק נעים סביב עליות של כחצי אחוז. הנפט מתקשה להתאושש מירידות השערים ונסחר בירידות של 07% במחיר של 53.1 דולר לחבית מסוג לייט קרוד. סקר התעסוקה של ADP מראה על יצירה של 27 אלף משרות בלבד במאי.

מניות בכותרות


סיילספורס (CRM) עולה במסחר המוקדם כ 4% לאחר עליה של 4% אמש. החברה דיווחה לאחר הנעילה על תוצאות טובות מהצפי רווח של 0.93 דולר למניה מול צפי של 0.61 דולר. הכנסות החברה היו גם כן מעל הציפיות, החברה נתנה צפי חזק להמשך השנה.

קמפבל סופ (TIF) דיווחה על רווח של 0.56 דולר למניה מול צפי של 0.47 דולר. החברה עקפה גם בשורת ההכנסות והעלתה את תחזית להמשך השנה.

חברת הקנביס קרונוס (CRON) מקבלת העלאת המלצה מבנק אוף אמריקה מריל לינץ. כלכלני הבנק מעלים את המלצתם ב 2 דרגות מתשואת חסר לקניה. מניות החברה עולות 9% במסחר המוקדם.

סקייוורקס סולושנס (SWKS) חותכת את התחזית הפיננסית שלה להמשך השנה בעקבות החששות ממלחמת הסחר אשר תפגע בוואוויי הסינית שהיא אחראית ל כ 12% מהכנסות החברה.

גיים סטופ (GME) ממשיכה בצלילה שלה מהחודשים האחרונים (30%- בטרום מסחר), החברה אומנם עקפה את תחזיות השוק ב 4 סנט למניה עם רווח של 7 סנט סה"כ. הכנסות החברה היו חלשות מהצפי עם ירידה חדה במכירות בחנויות זהות של 10.3%. החברה עוצרת את חלוקת הדיבידנד לחזק את בסיס ההון של החברה.

 טבע (TEVA) יו"ר החברה סול בארר ממשיך לרכוש מניות טבע בשוק, אתמול רכש 105K מניות בסכום שקרוב ל 1M דולר.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה