חדשות וול סטריט ושווקי העולם

Seedo התקשרה עם חברת הפצה בארה”ב לחדירה לרשתות הקמעונאיות

במסגרת ההסכם החברה תהיה אחראית על שיווק מוצרי סידו בחנויות און ליין וברשתות בארה"ב ואספקה מהירה ללקוחות

מערכת ספונסר 05/06/2019 14:49

א+א-

חברת Seedo מרחיבה את שיווק המתקנים האוטומטיים לגידול קנאביס רפואי בארה"ב וחתמה על הסכם עם חברת ההפצה OutForm לחדירה לרשתות הקמעונאיות הגדולות בארה"ב.

 

חברת OutForm, מחברות המיתוג וההפצה הבולטות בארה"ב, משווקת מוצרים לרשתות האמריקאיות הארציות בסט ביי, הום דיפו, , Bed Bath & Beyond ואחרים. במסגרת ההסכם החברה תהיה אחראית על שיווק מוצרי סידו בחנויות און ליין וברשתות בארה"ב ואספקה מהירה ללקוחות.

 

סידו פיתחה מערכת אוטומטית לגידול קנאביס רפואי ראשונה מסוגה בעולם משלב ההנבטה ועד לקבל היבולים הפועלת בתוך מבנה אטום החסום בפני מזיקים ומחלות צמחים ולכן גם נקי מחומרי הדברה. תהליך הגידול הממוכן מנוהל על ידי אלגוריתם המפענח את מצב וצרכי הצמח בעזרת טכנולוגיות ניתוח תמונה וקובע מינון מדויק של דישון, השקיה וטמפרטורות.

 

טכנולוגיה נוספת של לימוד מכונה מאפשרת לרובוט לשפר את ביצועי הגידול על ידי הסקת תובנות ממחזורי גידול קודמים. המגדל יכול לצפות מרחוק בתהליכי הגידול באמצעות וידיאו ומקבל נתונים על ההתקדמות. השימוש במערכת מביא לשיפור ביבולים, חיסכון בעבודה ועמידה בדרישות המחמירות של הלקוחות. המתקנים הביתיים של סידו משווקים באירופה וארה"ב. במקביל חתמה החברה על הסכמים להקמת חוות לגידול ממוכן של קנאביס רפואי בישראל קיבוץ דן בצפון ומושב ברוש בדרום.

 

לדברי זוהר לוי, מנכ"ל סידו, הביקוש לקנאביס נקי מכימיקלים מזיקים הולך וגובר בעולם, במיוחד כשהוא מיועד לאנשים חולים ורגישים. משתמשים רבים מעדיפים לגדל את הקנאביס בכוחות עצמם בסביבה מבוקרת ועם מיכשור שדואג לצרכי הצמח ואנו מספקים דרישה זו. ההסכם עם OutForm יאפשר לנו להגיע קרוב לצרכן האמריקאי ולספק במהירות את ההזמנות.

 

סידו נסחרת בארה"ב בסימול SEDO. לאחרונה הצטרפו אליה כמשקיעים וחברי דירקטוריון דניאל בירנבאום, מנכ"ל סודהסטרים, עו"ד פנינת ינאי וד"ר ג’ינדאיי פרייזר, ששימשה יועצת בכירה של קונדוליסה רייס וממונה על אפריקה במשרד מזכיר המדינה בממשל בוש

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה