מנרב אחזקות תבצע עבודות בקו האדום של הרכבת הקלה

היקפן הכספי של העבודות הוא כ-283 מיליון שקל; העבודות יתבצעו ב-6 תחנות תת קרקעיות במטרופולין תל-אביב

חדשות ספונסר 27/05/2019 12:14

א+א- 1

חברת מנרב מדווחת היום, כי חברת הבת, מנרב הנדסה ובנין, זכתה במכרז של נת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים להסעת המונים בע"מ) לביצוע עבודות גמר וניהול הקבלנים הממונים בתחנות התת-קרקעיות של הקו האדום של הרכבת הקלה במטרופולין תל-אביב.

 

היקפן הכספי של סך העבודות בפרויקט הינו כ-283 מיליון שקל, והוא צפוי להתפרס על פני פרק זמן של כ-18 חודש מתחילת ההקמה של כל תחנה. העבודות יבוצעו ב-6 תחנות: אבא הלל, ביאליק, קרליבך, בן גוריון, אהרונוביץ ואליפלט. במנרב מציינים, כי שיעור הרווח הצפוי מהפרויקט, להערכת החברה, דומה לשיעורי הרווח לפיהם החברה נוהגת לתמחר פרויקטים לביצוע עבודות קבלניות מסוג זה.

 

פעילותה של מנרב הנדסה ובניין זכתה מאז תחילת שנת 2018 במכרזים לביצוע פרויקטים בהיקף כספי של למעלה ממיליארד שקל. בין הפרויקטים בצבר הנוכחי של מנרב הנדסה: פרויקט עבור בנק הדם (בהיקף של כ-262 מיליון שקל); פרויקט נווה צדק להקמת קריה משפטית ובית כליאה (כ-237 מיליון שקל); פורטל המסילה הטורקית (כ-253 מיליון שקל; מעונות הסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון (כ-179 מיליון שקל) ועוד.

 

חברת מנרב נוסדה בשנת 1969 על ידי אברהם קוזניצקי, המכהן כיו"ר החברה. עיקר פעילותה של החברה הינה בענף הנדל"ן על תחומיו השונים: ייזום פרויקטים לבנייה למגורים, ביצוע עבודות קבלניות לבנייה ותשתיות במגזר הציבורי, העסקי והפרטי; פעילות נדל"ן בארה"ב, השכרה וניהול נכסים מניבים, וכן החזקה במניות קוואליטס המייצרת ומשווקת תוספי מזון המופקים מאצות.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    בעבר נכתב שיש בעיית סחירות כי רוב ה

    המניות מוחזקות בידי בעלי עניין שאינם סוחרים בה. האם זה עדיין תקף?
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    פרפר כחול 27/05/2019 15:31