לוזון נדל”ן שואפת גבוה, משקיעה 4 מיליון ₪ בהרודיום

הרודיום השלימה גיוס של 17.5 מיליון ₪; העסקה במחיר של 4.69 ₪ למניה, מחיר המשקף הנחה של 15% ממחיר המנייה

חדשות ספונסר 13/05/2019 11:05

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי פנאקסיה המתמזגת לתוך הרודיום השקעות מדווחת הבוקר על גיוס של 17.5 מיליון ₪ בהקצאה פרטית מקבוצת משקיעים מוסדיים ופרטיים, ביניהם קבוצת לוזון נדל"ן. מחיר הרכישה של המניות עומד על 4.69%, מחיר המשקף הנחה של 15% ממחיר המניה במועד החתימה על ההסכמים.

 

השלמת העסקה כפופה לקבלת אישור הבורסה ולהשלמת עסקת המיזוג של הרודיום עם בעלי המניות של פנאקסיה ישראל. כספי ההנפקה צפויים לשמש את החברה לאחר המיזוג להשלמת הערכותה לקראת ייצוא לאירופה והמשך התרחבות וצמיחת הפעילות העסקית שלה.

 

כזכור, דירקטוריון לוזון נדל"ן הודיע בשבוע שעבר על כוונתו לבצע השקעות בניירות ערך של חברות ציבוריות העוסקות בתחום הקנאביס, בסכום של עד 10% מההון העצמי של החברה. אמש, כאמור, אישר דירקטוריון הרודיום השקעות את ההתקשרות. השלמת העסקה צפויה להתרחש עד סוף חודש מאי.

 

כמו כן אישר הדירקטוריון אפשרות ביצוע גיוס הון נוסף בהיקף של כ- 7 מיליון ₪ עד למועד השלמת עסקת המיזוג בין החברה לבין פנאקסיה, בכדי למנוע דילול נוסף של הציבור על פי תנאי ההתקשרות שבין החברה לבין פנאקסיה.

 

בתוך כך פרסמה פנאקסיה עדכונים לגבי הכנסות החברה, לקראת אסיפת בעלי מניות שתתקיים בשבוע הבא. ברשות לניירות ערך דרשה הבהרות ופנאקסיה הנמיכה את תחזיות ההכנסה שלה ל-2019, מ-48 מיליון ₪ ל-35-40 מיליון ₪. בחברה מסבירים כי הפער בין הדיווחים נובע משינויים בהערכות לגבי מועד ואופן כניסת האסדרה החדשה בשוק הקנאביס לתוקף, ובין היתר מאחר והאסדרה נכנסה לתוקף רק ביום 29 באפריל 2019 ,ועשויים להתעורר קשיים ביחס לקצב ההצטרפות והמכירה למטופלים חדשים במסגרת האסדרה החדשה.

 

עוד מבהירים בפנאקסיה כי תחום הפעילות של החברה אינו כולל יצוא מוצרים לארצות הברית ולקנדה. שוק היעד הוא ישראל, גם אם מקור חומר הגלם הקנבינואידי איננו ישראל.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה