חדשות שוק ההון

גם לאון רקנאטי רוצה קנאביס: נכנס להשקעה בחברת הקנאביס הרפואי תפן

קבוצת המשקיעים תשקיע 14.9 מיליון שקלים ובהנחת מימוש מלא של האופציות, גיוס נוסף של 10.1 מיליון שקלים; בעלי השליטה ישקיעו כמיליון שקלים נוספים

חדשות ספונסר 12/03/2019 13:40

א+א- 1

חברת תפן, העוסקת בתחום הקנאביס הרפואי ופועלת במקטעים שונים, ביניהם, ריבוי, גידול, מחקר ופיתוח ומקדמת פעילות גלובלית בתחום הקנאביס הרפואי, מתכבדת להודיע על הגדלת הגיוס מקבוצת משקיעים מובילים, במניות ובאופציות, בסך מיידי של 14.9 מיליון שקלים ועם מימוש מלא של האופציות גיוס נוסף של 10.1 מיליון שקלים.

 

בין המשקיעים גם לאון רקנאטי, סול קיי, קרן סיטרין, גרי ליבלר מקרן שביט, יקי אמסלם מקבוצת אלמוג.

 

הגיוס מקבוצת המשקיעים כולל מניות ואופציות לא רשומות ולא סחירות, ביחס של אופציה אחת לכל שתי מניות, ומבוצע במסגרת הקצאה פרטית חסומה. למשקיעים יוקצו מניות במחיר של 6.61 שקלים למניה, בכפוף להוראות ההסכם, כשמחיר המימוש של האופציות הוא 9 שקל למניה והן ניתנות למימוש במשך 12 חודשים.

 

בנוסף, תגייס החברה מבעלי השליטה אלויט LCS ואורי וייס, כ-1 מיליון שקלים במחיר מניה של 8 שקלים, הגבוה בכ-1.4 שקל מהמחיר האפקטיבי של הגיוס מקבוצת המשקיעים.

 

תנאי השקעתם של בעלי השליטה זהים לתנאי ההשקעה של קבוצת המשקיעים למעט המחיר למניה. השקעתם של בעלי השליטה כפופה בין השאר לאישור האסיפה הכללית של בעלי מניות תפן.

 

הגיוס ישמש את החברה למימוש האסטרטגיה העסקית לרבות התרחבות בינלאומית.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    איפה החברה עומדת עם האישורים?

    מחזיקה אישור כלשהו?
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    barakon 12/03/2019 13:48