אינטרקיור מוכרת 1.35% ממניות ריגנרה, תרשום רווח של כמיליון דולר

לאחר השלמת העסקה תחזיק אינטרקיור ב-12.27% מריגנרה; המחיר משקף לריגנרה שווי של כ-94 מיליון דולר

חדשות ספונסר 10/03/2019 16:11

א+א-

חברת אינטרקיור מודיעה היום כי החברה התקשרה בהסכם למכירת 105,833 מניות בכורה א’ של ריגנרה המהוות כ-1.35% מהון החברה בתמורה ל-1.270 מיליון דולר, המשקפים מחיר של 12 דולר למניה ושווי של כ-94 מיליון דולר לריגנרה.

 

לפני השלמת העסקה מחזיקה החברה בכ-13.63% ממניות ריגנרה ללא דילול, כאשר ככל שתושלם העסקה תחזיק החברה בכ-12.27% מהחברה. בגין העסקה צפויה החברה לרשום רווח הון של כ-988 אלף דולר.

 

השלמת העסקה כפופה לזכות סירוב ראשונה של בעלי מניות נוספים בריגנרה וכן לקבלת מלוא האישורים מהארגונים הרולוונטים בריגנרה בהתאם לתקנון החברה.

 

ריגנרה עוסקת בפיתוח תרופות לשיקום עצבי. כפי שדיווחה החברה ביולי 2018 ,ריגנרה החלה בניסוי שלב 3 למחלת ה-NAION .מחלת ה- NAION ,שהינה מחלה חשוכת מרפא כיום, היא למעשה אוטם (שבץ) של העצב האופטי אשר גורם לאובדן כושר הראיה באופן מיידי עד כדי עיוורון מוחלט.

 

 

למיטב ידיעת ריגנרה המחלה נפוצה בעיקר בקרב אנשים לבנים בגילאי 50 ויותר, ומספרם מוערך ביותר מ-200 אלף בארה״ב לבדה. מדי שנה לוקים במחלה אלפי חולים חדשים. ניסוי זה צפוי להסתיים עד סוף שנה זאת.

 

מעמד ה״מסלול המהיר״ לו זכה הניסוי מקנה קיצור תהליכים בקידום התרופה עד לשיווקה וניתן על ידי ה-FDA רק לתרופות אותן רוצה הרשות לקדם על פי קריטריונים כגון: צורך דחוף בשוק עקב אי המצאות תרופה מאושרת למחלה, תרופות מצילות חיים ועוד. בנוסף, ריגנרה החלה בנוסף לניסוי זה גם בניסוי שלב a2 בחולי אלצהיימר בקנדה והחברה מדווחת כי קצב הגיוס וביצוע הניסוי מתקדם כמתוכנן. תוצאות ניסוי זה צפויות אף הן להתקבל במהלך 2019.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה