מנכ”ל ונשיא מטומי ליעם גלין הודיע על התפטרותו

סמי תותח, יו"ר הדירקטוריון ימלא את תפקיד המנכ"ל באופן זמני; גם עידו ברש היועץ המשפטי של החברה עוזב את תפקידו

חדשות ספונסר 06/03/2019 12:12

א+א- 3

חברת מטומי מודיעה היום כי ליעם גלין יתפטר מיידית מתפקידו כנשיא ומנכ"ל מטומי.

 

מטומי הנמצאת בימים אלה בשלבים הסופיים של ארגון החוב מחדש, הודיעה כי החליטה להתמקד בפעילות המוניטיזציה שלה בגרמניה ותפעל לייעול הניהול והתקורות של החברה במטרה להתאים את המבנה הארגוני לכיוון החדש שלה.

 

סמי תותח, יו"ר הדירקטוריון ימלא את תפקיד המנכ"ל באופן זמני, ומר אילן תמיר סמנכ"ל כספים ימונה לתפקיד מנהל התפעול של החברה.

 

כמו כן הודיעה מטומי כי עידו ברש מזכ"ל החברה ויועץ משפטי, יעזוב את תפקידו לאחר 6 שנים בחברה. מטומי מינתה את משרד מיתר ליקורניק גבע לשם טל לעורכי הדין החיצוניים שלה.

 

המנכ"ל המתפטר ליעם גלין אמר בתגובה" היתה לי הזכות לעבוד עם אנשים מוכשרים רבים המרכיבים את צוות מטומי. הדרך היתה מלאת מהמורות ואני גאה ביכולת שלנו לקבל החלטות קשות הנדרשות לייעול עסקי החברה והגדרת דרכה בעתיד".

 

סמי תותח יו"ר החברה אמר: מטומי הופכת ממוקדת בתחום המוניטיזציה ופועלת ליישום מבנה תאגידי מצומצם יותר. ליעם היה חבר מפתח בצוות המוביל של מטומי בתקופה סוערת ואני רוצה להביע הכרת תודה על תרומתו החשובה. אני רוצה לאחל לליעם ולעידו כל טוב בעתיד"

 1. מניות בכתבה
 2. מטומי

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  קורה מניה יורדת. אבל חדלות פירעון?

  קורה שמניה יורדת 90% , גם אחרי הנפקה. הפשע הכלכלי של מנהלי החברה נמצא באגח. מנפיקים אגח ואחרי כמה חודשים - אומרים שאין כסף. זה לא היה הרבה שנים בבורסה. אם כי בזבל האמריקני יש בעלים שלקחו דיבידנד אחרי הנפקה. אני מבין שהרוב כאן מתעניינים במניה. כי מושקעים או סוחרים בה. אבל הסיפור באגח. ומי שחושב שהחברה תשרוד - שיקנה אגח. מודה שלא עוקב אחרי החברה. אבל בטוח כבר כתבתי כאן. אף בעל שליטה לא יעביר כסף לחברה במתנה. זה יהיה בדילול עמוק. עח בעלי מניות קיימים.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 06/03/2019 14:55

 2. 2
  בתקווה שהחדש סמי ייהיה תותח !!!

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  yehodap 06/03/2019 13:23

 3. 3
  בתקופתו (שנה וקצת) המניה ירדה כ-90%

  אני לא יודע אם הוא אשם במצב אליו נקלעה החברה או לא אבל אלה העובדות.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  avi1985 06/03/2019 13:15