בריינסוויי מרחיבה את הקניין הרוחני ורוכשת תיק פטנטים מ-TMS Innovations

חתמה על הסכם אופציה בלעדי עם אוניברסיטת סטנפורד לרכישת פטנטים נוספים, כולם בתחום הסטימולציה הרב ערוצית

חדשות ספונסר 05/03/2019 11:56

א+א- 2

חברת בריינסוויי (Brainsway), העוסקת בטיפול לא פולשני בהפרעות מוחיות, מודיעה היום כי רכשה תיק פטנטים נרחב מ-TMS Innovations (לשעבר Rio Grande Neurosciences), ובנוסף חתמה על הסכם אופציה בלעדי עם אוניברסיטת סטנפורד, אשר העניקה לבריינסוויי את האפשרות לקבל רישיונות לפטנטים נוספים בתחום ה-TMS. עסקאות אלה נועדו לספק תוספת למיצוב הקניין הרוחני הקיים כבר עתה בבריינסוויי, בשדה הגירוי הרב-ערוצי.

 

למערכת ה-Deep TMS של בריינסוויי אישור שיווק מטעם ה-FDA לטיפול בדיכאון מז’ורי החל משנת 2013, ובאוגוסט 2018 קיבלה אישור מה-FDA לטיפול בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD). בריינסוויי מפתחת כעת את הדור הבא של סטימולטור TMS, אשר לו פוטנציאל לאפשר עירור רב ערוצי שיאפשר מודולציה לאזורים שונים של המח עם פרמטרים עצמאיים של גירוי, בו זמנית או ברצף, עם שליטה גבוהה בזמני הפעימות. טכנולוגיה חדשה זו, יחד עם סלילי ה-Deep TMS מוגני הפטנט של החברה, עשויה להוביל לאפשרויות טיפול יעילות וגמישות נוספות בהפרעות מוחיות.

 

"הרחבת הקניין הרוחני של החברה בשדה ה-TMS הרב ערוצי מחזקת את המובילות של בריינסווי ואת מעמדה כחברה חדשנית ומובילה בתחום ה- TMS. אנו ממשיכים כל העת לנסות לפתח טיפולי TMS DEEP חדשים ופורצי דרך, אשר יאפשרו גמישות רבה יותר והתאמה אישית יותר בטיפול במגוון אינדיקציות פסיכיאטריות ונוירולוגיות", ציין יעקב מיכלין, נשיא ומנכ"ל בריינסוויי.

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הודעה לעיתונות

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Amirk2016 05/03/2019 12:20

 2. 2
  למה זה לא מופיע במאיה?

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Tzif28 05/03/2019 12:13