חברת Payoneer השיקה שרות המאפשר למוכרים באמזון לקבל תשלום מיידי

כיום נאלצים המוכרים לחכות עד 90 יום ממועד המכירה ועד לקבלת התמורה

חדשות ספונסר 04/03/2019 12:04

א+א-

חברת הפינטק הבינלאומית Payoneer השיקה שרות המאפשר למוכרים באמזון ובאתרי מכירות נוספים בעלי רקע פיננסי אמין לקבל את כספי המכירה באופן מיידי. מדובר בשיפור עצום לעומת המצב הנוכחי שבו המוכרים נאלצים לחכות עד 90 יום ממועד המכירה ועד לקבלת התמורה וזאת בשל מגבלות רגולטוריות ואחרות.

 

בשנים האחרונות נכנסו רבים לתחום המכירות באתרים הבינלאומיים, כשהם משווקים מוצרים שהם מייצרים בעצמם או משמשים כמתווכים. קיצור מועד התשלום יסיר את אחד הקשיים המרכזיים עימם מתמודדים המוכרים וישפר את תזרים המזומנים של מי שמוכרים באמזון, וולמארט וחנויות און ליין נוספות וכך להגדיל את המסחר ואת רווחיהם.

 

המהלך מקל גם על פלטפורמות המסחר שיוכלו לאפשר למוכרים שהצטרפו לתוכנית להגדיל את היקפי המכירות בלי להגדיל את הסיכון הכספי שלהם.

 

חברת פיוניר, שהוקמה על ידי יובל טל, היא אחת החברות הגדולות בעולם להעברת תשלומים ופועלת ב-200 מדינות וב-150 מטבעות שונים. בנוסף החברה משמשת כתשתית העברת תשלומים של תאגידים מובילים, ביניהם אמזון, גוגל, Airbnb , Fiverr ו- Getty. לפיוניר 1200 עובדים ברחבי העולם, מתוכם 830 במרכז הפיתוח הגדול בישראל.

 

הבוקר התפרסם בעיתונות הכלכלית כי החברה שכרה בנק השקעות כדי להנפיק את החברה בארה"ב לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר. לפניית מערכת ספונסר השיבו בחברה כי הם לא מגיבים על הידיעה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה