איתמר מדיקל מתחילה להיסחר בנאסד”ק

הרישום למסחר בוול סטריט, נעשה בהמשך לגיוס שערכה החברה בינואר השנה, בסך של כ-14.7 מיליון דולר בהנפקה פרטית

חדשות ספונסר 27/02/2019 09:30

א+א- 1

איתמר מדיקל (ITMR), המפתחת, משווקת ומוכרת מכשירים רפואיים לא פולשניים בטכנולוגיה ייחודית לאבחון וטיפול בהפרעות נשימה בשינה בדגש על שוק הקרדיולוגיה, הודיעה היום כי תעודות הפיקדון האמריקאיות (ADS) של החברה יחלו להיסחר היום עם תחילת המסחר בנאסד"ק תחת הסימול ITMR.

 

בנק ניו יורק מלון משמש כמנפיק של התעודות, וכל תעודה מייצגת 30 מניות רגילות של החברה. מניות איתמר מדיקל ימשיכו להיסחר בבורסת תל אביב תחת הסימול ITMR.

 

הרישום למסחר בוול סטריט, נעשה בהמשך לגיוס שערכה החברה בינואר השנה, בסך של כ-14.7 מיליון דולר בהנפקה פרטית, רובו באמצעות תעודות הפיקדון האמריקאיות (ADS), כאשר בין המשקיעים האמריקאים ניתן למנות את קרן Deerfield Management המתמחה בהשקעות בתחומי הבריאות וכן הקרנות Triple Gate Capital, West Elk Partners ו-Alpha Capital Anstalt.את הגיוס הובילה סייבל השקעות.

 

"המסחר בנאסד"ק הוא אבן דרך משמעותית, בעודנו מאיצים את הצמיחה תוך הרחבת שוק בדיקות השינה הביתיות בארה"ב" ציין גלעד גליק, מנכ"ל איתמר מדיקל. "עם רישום זה והגיוס שערכנו, אנו מחזקים את מיצובנו על מנת להוסיף ולהרחיב את ההכרה בחדשנות והמוצרים שלנו, המספקים פתרונות כוללים לדום נשימה בשינה עבור קרדיולוגים. קרדיולוגים כבר מכירים בחשיבות אבחון דום נשימה בשינה לבריאות הלב, ואנו נמשיך להגדיל את נוכחותנו במרכזים קרדיולוגיים בארה"ב. עם הרישום לנאסד"ק, אנו נרגשים לתקשר את הסיפור של איתמר לקהל רחב של משקיעים, להגדיל את הנתח שלנו בשוק צומח ולהשיא ערך לבעלי מניותינו".

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    יהיה מעניין. לא תמיד זה עשה טוב לחברות לעבור

    למסחר שם. במקרה של אינטק פארמה זה עבד טוב, אבל היו מקרים הפוכים.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    Rabin 27/02/2019 10:09