הצלחה בגיוס ההון לחברת מיקרונט, סה”כ גויסו כ-5 מיליון ש”ח

ביקושי יתר של למעלה מ-6.2 מיליון ש"ח בהנפקת המניות הובילו להקצאה חלקית של כ-68% בלבד

חדשות ספונסר 24/02/2019 12:57

א+א-

חברת מיקרונט ביצעה ביום חמישי הנפקת מניות מוצלחת כאשר ביקשה לגייס 4.35 מיליון ₪ וזכתה לביקושי יתר בהיקף של כ-6.2 מיליון ש"ח. החבילה בהנפקה כללה 1,000 מניות במחיר מינימום של 43.5 אג’ למניה ו-400 כתבי אופציות בתוספת מימוש של 59.1 אג’ לתקופה של 1.5 שנים. לאור הביקוש הרב (142%) החברה הגדילה את הגיוס בהיקף של 15% (חתימת יתר) וגייסה מעל-5 מיליון ₪. ההנפקה הובלה ע"י חברת החיתום סייבל שוקי הון.

 

דוד לוקץ ומשפחתו, מבעלי השליטה בחברה השתתפו בשיעור של כ-21% מסך הגיוס.

 

מיקרונט הינה חברה העוסקת בתחום הפיתוח, יצור, שיווק ומכירת פתרונות טכנולוגיים ומערכות מחשוב ניידות לניהול ציי רכב. מכירות החברה מופנות ללקוחות גלובליים ברובם בארה"ב ואירופה. יישומים עיקריים: שליטה בצי הרכב ושיפור היעילות, חסכון בהוצאות דלק, בטיחות נהג ושיפור נהיגה, אחזקה מונעת ועמידות בתקנים וברגולציה.

 

לאחרונה דווח כי מר אדיב ברוך מונה ליו"ר פעיל של החברה. מר ברוך הינו יו"ר מכון הייצוא הישראלי, ממייסדי נס טכנולוגיות ובעל ניסיון עסקי בינלאומי עשיר.

 

הגיוס הנוכחי הינו חלק ממהלך של שינוי אסטרטגי המבוסס על הידע והניסיון המצטבר שיש לחברה בתעשייה האוטומוטיב. בכוונתה לפתח את כל הרבדים הטכנולוגיים בהתאמה להתפתחות השוק בתעשיית הרכבים האוטונומיים, לרבות התמקדות במנועי צמיחה חדשים וכל זאת על בסיס הנכסים הטכנולוגיים שקיימים בחברה.

 

בתחילת החודש דיווחה החברה על קבלת אישורי התקינה המיוחלים לגרסאות הדור ה-4 LTE של קו המוצרים החדש שלה. בנוסף פועלת החברה לכניסה לתחום הוידאו באמצעות שיתוף פעולה עם חברה שפיתחה פיתרון ADAS (בדומה למובילאיי) ייעודי לשוק ניהול ציי הרכב. שיתוף הפעולה כולל פיתוח ייחודי של מיקרונט של מצלמה "חכמה" הכוללת את הידע הייחודי של החברה בחיבור לממשק הרכב. החברה צפויה להשיק את המצלמה החכמה במהלך 2019.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה