חדשות שוק ההון

הבורסה תיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם

בורסות אסיה מתנהלות כעת במגמה מעורבת. אירופה רשמה אמש נעילה מעורבת. גם החוזים העתידיים בניו יורק נסחרים כעת במגמה מעורבת לאחר שאתמול לא התקיים מסחר

מערכת ספונסר 19/02/2019 09:01

א+א-

הבורסה המקומית צפויה להיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם; המסחר באסיה מתנהל כעת במגמה מעורבת, בורסות אירופה ננעלו אמש במגמה מעורבת, וגם החוזים העתידיים בניו יורק מאותתים לפי שעה על פתיחה מעורבת, לאחר שאתמול לא התקיים מסחר בשל חג הנשיאים. יום המסחר הקודם בת"א ננעל ביציבות עם נטייה לעליות.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי בדולר רציף ובפער שלילי על ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית אופקו הלת’ בפער חיובי של 0.36%, ומניית גזית גלוב בפער שלילי של 3.57%.

הבוקר דיווחה יוניברסל מוטורס כי בית המשפט אישר בקשה לתביעה ייצוגית נגדה. התביעה הוגשה על ידי צרכנים שרכשו רכב מסוג שברולט ספארק בשנת 2011.

אתמול דווח כי שרי הכלכלה של בריטניה וישראל חותמים על הסכם סחר. בעקבות יציאתה הקרובה של בריטניה מהאיחוד האירופי, חתמה על הסכם חדש עם ישראל. יצויין כי בריטניה היא שותפת הסחר הגדולה ביותר של ישראל באירופה.

הבורסה לניירות ערך יוצאת בקמפיין כדי לשכנע את הציבור להשקיע. בעשור האחרון ירד מספר המשקיעים בבורסה ב-40% והנהלת הבורסה פותחת במסע פרסום כדי להתמודד עם החסמים ולשכנע שההשקעה בבורסה משתלמת; את הקמפיין מובילה הקומיקאית עדי אשכנזי.

מיטב ד”ש פרסמו אתמול סקירה על אלביט מערכות: "עיקר תשומת הלב מופנית לשיפור הרווחיות לנוכח הטמעת תע”ש", כתבו, והוסיפו: "אנו משיקים סיקור במחיר יעד של 476 ₪ למניה בדומה למחיר המניה הנוכחי 476 ₪ - המלצתנו תשואת שוק".

 להב אל אר מימשה אופציה לרכישת כ-335 א’ מניות הרודיום; רווח צפוי של למעלה מ-2 מיליון שקל. מחיר הסגירה של מניית הרודיום השקעות עמד אתמול על 9.6 ש"ח למניה, כך ששווין הכולל של המניות הנרכשות עומד על כ-3.2 מיליון ₪.

מיטב דש: הקרנות המסורתיות רשמו בשבוע השני של חודש פברואר גיוסים נאים של כ-830 מיליון ₪. בעקבות עליות השערים, תעשיית קרנות הנאמנות, שהראתה סימני התאוששות בשבועות האחרונים, סיימה את השבוע בגיוסים נאים כאשר כל הגיוסים התרכזו בקרנות הפאסיביות.

הראל פיננסים פרסמו אתמול סקירה לפיה ”תמחור נוח ופתיחת עונת הדו”חות בת”א תומכים בחשיפה לשוק המקומי. ברמות התמחור הנוכחיות, כדאי לשמור על פוזיציה מנייתית גבוהה יחסית בשוק המקומי".

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה