חדשות שוק ההון

להב אל אר מימשה אופציה לרכישת כ-335 א’ מניות הרודיום; רווח צפוי של למעלה מ-2 מיליון שקל

מחיר הסגירה של מניית הרודיום השקעות עמד אתמול על 9.6 ש"ח למניה, כך ששווין הכולל של המניות הנרכשות עומד על כ-3.2 מיליון ₪

חדשות ספונסר 18/02/2019 12:26

א+א-

להב אל אר הודיעה היום כי בהמשך לדיווחי החברה מהשנים 2015-16 בדבר הסכם אופציה במסגרתו הקנתה דנבר רות קפיטל, בעלת השליטה בהרודיום השקעות (לשעבר אינטרקולוני ) ‏לחברה ‏אופציה ‏לרכוש, ‏ללא ‏תמורה, ‏עד ‏5% ממניות ‏דנבר ‏בהרודיום‏ במחיר ‏מימוש ‏של ‏כ-3 ש"ח‏ למניה, הודיעה אתמול החברה על כוונתה לממש את האופציה לבצע את הרכישה ולהמירה ל-334,497 מניות בתמורה לסך כולל של 1,004,257 ש"ח.

 

מחיר הסגירה של מניית הרודיום השקעות עמד אתמול (17.2) על 9.6 ש"ח למניה, כך ששווין הכולל של המניות הנרכשות עומד על כ-3,211,171 ₪.

 

נזכיר כי החברה התמודדה במכרז במסגרת כינוס נכסים לרכישת השלד הציבורי של חברת אינטרקולוני השקעות (כיום:הרודיום) במטרה להשתמש בו למטרותיה האסטרטגיות. בסיומו של תהליך המניות נרכשו עי צד ג’ והחברה קיבלה את האופציה.

 

מהנהלת החברה נמסר:"אין שינוי כלשהו באסטרטגיה העסקית שלנו- מרכזים מסחריים משרתי צרכי אוכלוסיה בגרמניה, אנרגיה סולארית בארץ (באמצעות: סולגרין) ונדלן מניב בישראל, אלא מימוש אופציה היסטורית שניתנה בעבר לחברה ואשר לאור ההתפתחויות בהרודיום הפכה להזדמנות עסקית עבורה, נדאג לממש את המניות בעיתוי המתאים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה