תפן מדווחת על גיוס של 11 מיליון שקלים מקבוצת משקיעים ומבעלי השליטה בחברה

בעלי השליטה, אלויט LCS פארמה ואורי וייס ישקיעו סך של מיליון שקלים נוספים במחיר של 8 שקלים למניה, מחיר המשקף פרמיה של 12.5% על מחיר הסגירה ביום המסחר האחרון

חדשות ספונסר 17/02/2019 11:19

א+א- 1

חברת תפן, חברה ציבורית אשר עתידה למזג לתוכה פעילות בתחום הקנאביס הרפואי הפועלת במקטעים שונים, ביניהם, ריבוי, גידול, עיבוד, מחקר ופיתוח ומקדמת פעילות גלובלית בתחום הקנאביס הרפואי, מתכבדת להודיע על גיוס פרטי חסום מקבוצת משקיעים וגיוס מבעלי השליטה בחברה.

 

הגיוס מקבוצת המשקיעים הכפוף להשלמת מיזוג פעילות הקנאביס לחברה, כולל מניות ואופציות לא רשומות ולא סחירות, ביחס של אופציה אחת לכל שתי מניות, ומבוצע במסגרת הקצאה פרטית חסומה. למשקיעים יוקצו מניות במחיר של7 שקלים למניה, בכפוף להוראות ההסכם, כשמחיר המימוש של האופציות הוא 9 שקל למניה והן ניתנות למימוש במשך 12 חודשים. התמורה המיידית מהגיוס מהמשקיעים עומדת על 10 מיליון שקלים ובמימוש מלא של האופציות תגייס החברה סכום נוסף של 6.03 מיליון שקלים. 

 

בנוסף להשקעה מקבוצת המשקיעים, בעלי השליטה, אלויט LCS פארמה ואורי וייס, הודיעו לחברה כי ישקיעו 1 מיליון שקלים, במחיר של 8 שקלים למניה, מחיר למניה הגבוה ב- 1 ש"ח לפחות ממחיר הגיוס מהמשקיעים המשקף פרמיה של 12.5% על מחיר הסגירה ביום המסחר האחרון. תנאי השקעתם של בעלי השליטה זהים לתנאי ההשקעה של קבוצת המשקיעים למעט המחיר למניה. השקעתם של בעלי השליטה כפופה גם לאישור האסיפה הכללית של בעלי מניות תפן.

 

אורי וייס, מנכ"ל תפן ציין: "אנו שמחים על הבעת האמון מצד המשקיעים בגיוס פרטי חסום, והחלטנו, כבעלי השליטה להשקיע בחברה גם בעצמנו במחיר גבוה ממחיר ההשקעה של המשקיעים, מכיוון שאנו משוכנעים כי מדובר בהזדמנות. תמורת הגיוס תשתמש אותנו למימוש האסטרטגיה העסקית הכוללת פיתוח הפעילות בישראל וכן התרחבות באירופה, מתוך מטרה לגוון את מקורות הכנסה ולהציף ערך משמעותי לבעלי המניות של החברה."

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אחת ההודעות הטובות בסקטור לטעמי..

    ועדיין לא מדוברת כאן הרבה וטוב שכך.. גיוס ועוד בפרמיה מה עוד צריך? רק מראה שהמניה זולה לדעת המשקיעים ששמו לא מעט כסף..
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    narkis 17/02/2019 11:26