חדשות שוק ההון

אייסקיור הישראלית תקפיא גידולים בספרד ובפורטוגל

חתמה הסכם הפצה לארבע שנים עם היקף מינימלי של 400 אלף דולר בשנת 2019; החברה מתכוונת לפעול להרחבת השימוש במכשיר ה-ProSense לטיפול בגידולים בהתוויות שונות

חדשות ספונסר 14/02/2019 10:53

א+א- 3

אייסקיור מדיקל, חברה ישראלית למכשור רפואי שפיתחה טכנולוגיה לטיפול בגידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים באמצעות הקפאת הגידול בטיפול במרפאה ללא ניתוח מדווחת כי חתמה על הסכם הפצה בספרד ובפורטוגל להפצת מוצר ה- ProSense™ וכן למוצרים מתכלים.

 

הסכם ההפצה שנחתם הוא לתקופת פעילות של 4 שנים כשנקבע כי על המפיץ לרכוש מאייסקיור מכונות ומתכלים בהיקף של לפחות 400 אלף דולר בשנת 2019, על מנת לשמור על הבלעדיות שלו בטריטוריות אלו.

 

אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור מדיקל: "אנו פותחים את שנת 2019 עם הסכם הפצה בעל פוטנציאל משמעותי בטריטוריה חדשה, כחלק מהאסטרטגיה של החברה להרחיב את הפעילות בשווקי יעד מרכזיים ברחבי העולם.

 

"הסכם זה תומך בהמשך מגמת הצמיחה של הכנסות החברה והוא פרי של מאמצי השיווק בשנתיים האחרונות. בכוונתנו לפעול להרחבת השימוש במכשיר ה-ProSense לטיפול בגידולים בהתוויות השונות בשנה הקרובה, וכן לקדם פעילות מול רופאים מובילי דעה בבתי חולים ברחבי העולם על מנת להשיא ערך עבור בעלי המניות של החברה."

 

חברת אייסקיור היא חברת מיכשור רפואי ישראלית העוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מכשור רפואי לטיפול בגידולים (שפירים וסרטניים), אשר פיתחה מוצרים לטיפול זעיר פולשני בגידולים בשד וגידולים אחרים באמצעות הקפאת הגידול כחלופה לניתוח בבית חולים. הטכנולוגיה מהווה חלופה זעיר-פולשנית יעילה להתערבות ניתוחית להסרת הגידול, על ידי הליך קצר יחסית.

 

המערכת משווקת ונמכרת בעולם, לאחר שקיבלה אישורי FDA ו-CE. לאייסקיור חברה-בת בבעלות מלאה בארצות הברית, אייסקיור מדיקל אינק., ולה משרדים בניו ג’רזי. אייסקיור נוסדה בשנת 2006 ומשרדי ההנהלה שלה נמצאים בקיסריה

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הקפאה וחיסול הגידול הסרטני.

  צריך לפרט את הכותרת
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  משקיע ומרוויח 14/02/2019 12:52

 2. 2
  מה שהולך שם זה מכור בידיעה

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  rubnyk 14/02/2019 11:23

 3. 3
  מה אני מפספס?? סוף סוף יש הודעה פונד

  טובה שתומכת במגמה החיובית ודווקא עכשיו חווים ירידות ודשדוש???
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  BABA1 14/02/2019 11:19