חדשות שוק ההון

עליות שערים בבורסה בתל אביב, המדדים המרכזיים עולים 0.4%

טבע עולה 2%; מדד הבנקים עולה 0.75%; החוזים על הנאסד"ק נסחרים בעליות של עד 0.8%; באסיה מדד הניקיי זינק הבוקר 2.6%

מערכת ספונסר 12/02/2019 11:18

א+א-

הבורסה בתל אביב נפתחה בעליות שערים על רקע העליות בעולם. המסחר באסיה הסתיים בעליות, בורסות אירופה נפתחו במגמה חיובית, והחוזים העתידיים בניו יורק מאותתים לפי שעה על פתיחה ירוקה. אתמול ננעל המסחר בוול סטריט במגמה מעורבת. יום המסחר הקודם בת"א רשם עליות.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי בדולר רציף ועל ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות מניית גזית גלוב בפער חיובי של 1.77%, ומניית פריגו בפער שלילי של 1.07%.

הראל פיננסים פרסמו אתמול סקירה לפיה ”ברמות התמחור הנוכחיות צריך לשמור על פוזיציה מנייתית גבוהה יחסית בשוק המקומי”. עוד הוסיפו כי "להערכתנו, בשנה הקרובה נראה לא מעט עליות וירידות בשווקים, כך שתיק ההשקעות צריך לדעת להתמודד עם מצב כזה".

אתמול דיווחה חברת אפוסנס על אישור ממשרד הפטנטים האמריקאי לרישום פטנט המגן על APO-SI. הפטנט הינו השלישי שמתקבל אישור לרישומו בארה"ב; הטכנולוגיה מיועדת לצורך מתן טיפולים גנטיים במגוון מחלות.

חברת כרומה הטאיוואנית רוכשת 20.5% בקמטק במחיר של 9.5 דולר למנייה. בנוסף, הצדדים יחתמו על הסכם שיתוף פעולה טכנולוגי. המחיר משקף פרמיה של 29% על מחיר הסגירה של מניית קמטק בארה"ב בסוף השבוע.

סלע נדל”ן: הרווחים בשנת 2018 עלו ב-11% והגיעו ל-174.5 מיליון ₪. הכנסות החברה הסתכמו בכ-211 מיליון ₪; שיעור התפוסה בנכסים הגיע ל-95%; במהלך השנה חילקה סלע דיבידנדים של 75.2 מיליון ₪.

הרודיום השקעות: חוות הגידול של תיקון עולם קיבלה אישור IMC-GAP. היקף מטופליה של תיקון עולם עומד על למעלה משליש מסך המטופלים בעלי המרשם בישראל על פי האסדרה הקיימת.

 ישראל קנדה הודיעה כי היא מקימה חברה בתחום המלונאות. את החברה ינהל ראובן אלקס, לשעבר מנכ"ל רשת מלונות פתאל; המלון הראשון יוקם בפרוייקט מידטאון בתל אביב.

 יוניטרוניקס מדווחת על 3 הסכמים בשווי 17.5 מיליון שקל להקמת חניונים אוטונומיים בניו יורק. מתחילת 2019 חתמה החברה על הסכמים להקמת חניונים אוטונומיים בהיקף מצטבר של כ-67.5 מיליון שקל.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה