חדשות שוק ההון

אלגומייזר רוצה ליצוק את פעילות וויוביקס לתוך חברת VCT

העסקה תתבצע בדרך של החלפת מניות;לחברה יוקצו מניות ואופציות של VCT בשיעור של עד 90% מהונה המונפק של VCT

חדשות ספונסר 06/02/2019 10:23

א+א-

חברת אלגומייזר מודיעה הבוקר כי דירקטוריון החברה אישר חתימת הסכם עם חברת Virtual Crypto Technologies (VCT), חברה אמריקאית שהוקמה בדלאוור ארה"ב ונסחרת בבורסת ה-OTC למכירת כל מניות חברת וויוביקס המוחזקות על ידי החברה ל-VCT.

 

VCT מחזיקה בחברת בת אשר פיתחה אלגוריתמים מתקדמים, בתחום ההגנה, בין השאר לתחום וידוא ביצוע טרנזקציות בתחום הבלוקצ’יין.

 

הצדדים בעסקה צפויים להתכנס בימים הקרובים לצורך חתימה על ההסכם וזאת לאחר הגשת מסמכים לרשויות הרלוונטיות וסיום הכנתם של כלל המסמכים והנספחים להסכם.

 

העסקה תתבצע בדרך של החלפת מניות כך שבתמורה להעברת כל מניות וויוביקס כאמור ל- VCT, תוקצינה לחברה מניות ואופציות של VCT ,בשיעור של עד 90% מהונה המונפק של VCT ,בדילול מלא.

 

אופן ההחלפה המפורט הוא - מניות המייצגות 65% מהונה המונפק של VCT( בדילול מלא לאחר השלמת העסקה), יוקצו לחברה במועד השלמת העסקה. אופציות לרכישת מניות של VCT המהוות 10% מהונה המונפק של VCT( בדילול מלא לאחר השלמת העסקה) יוקצו לחברה אם וכאשר תגיע VCT לשווי שוק של 15 מיליון דולר. אופציות נוספות לרכישת מניות של VCT המהוות 10% מהונה המונפק של  VCT(בדילול מלא לאחר השלמת העסקה) יוקצו לחברה לאחר ובכפוף להגעתה של VCT לשווי שוק של 25 מיליון דולר. מניות המייצגות 5% מהונה המונפק של VCT( בדילול מלא לאחר השלמת העסקה), יוקצו לחברה בכפוף להשלמת אבן דרך עסקית הקשורה לפעילותה של וויוביקס בתחום הווידאו.

 

החברה מתכוונת להשתמש בנכסים המועברים אליה לקידום פעילות חברת וויוביקס ללא כוונה למימוש הנכסים בקרוב.

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה