קרדיט: גיא אסייג

הבורסה תיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם

בורסות אסיה סגורות למעט המסחר ביפן, שמתנהל בירידות קלות. גם אירופה רשמה אמש נטייה לירידות. בוול סטריט נעילה חיובית אתמול, והחוזים העתידיים מצביעים על ירידות

מערכת ספונסר 05/02/2019 12:12

א+א-

הבורסה המקומית צפויה להיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם; אמש ננעל המסחר בניו יורק בעליות, והחוזים העתידיים מאותתים לפי שעה על פתיחה שלילית. באירופה נרשמה אמש נטייה לירידות בנעילת המסחר. באסיה מרבית הבורסות סגורות היום לרגל ראש השנה הסיני. ביפן מתנהל המסחר בירידות קלות.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי בדולר רציף ועל ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות מניית אופקו הלת’ בפער שלילי של 2.14%, ומניית לייבפרסון בפער חיובי של 1.84%.

לאחר סיום יום המסחר הקודם דיווחה ביוליין אר אקס על כוונה לבצע הנפקה ציבורית בארה"ב. הבוקר דיווחה החברה על הפסקת המסחר במניותיה עד להשלמת ה – Pricing להנפקה לציבור.

אתמול הודיעה צ’ק-קאפ על השקעה של 7.5 מיליון דולר בחברה. החברה תשתמש בהשקעה להמשך קידום הפיתוח הקליני של מערכת שפיתחה לאיתור פוליפים טרום סרטניים.

התרופה של ביוליין קיבלה מעמד תרופת יתום מה - FDAלטיפול בסרטן הלבלב. החברה מבצעת 2 מחקרים קלינים נפרדים בתרופה עם חברת מרק ועם ג’נטק.

 קולפלנט הודיעה כי ג’ונתן ריגבי מונה ליו”ר הדירקטוריון. ריגבי הוא ממייסדי חברת Zogenix Inc הנסחרת בבורסת נאסדק; מכהן גם כנשיא ומנכ"ל חברת SteadyMed הישראלית שהונפקה בנאסד"ק ונמכרה לחברת יונייטד תרפיוטיקס.

 ישראל קנדה רוכשת קרקע באזור הרכבת בתל אביב. עלות הקרקע 218 מיליון שקלים; הפרויקט יכלול יחידות דיור, משרדים, מסחר ומלונאות.

בהראל פיננסים פרסמו אתמול סקירה לפיה "ברמות התמחור הנוכחיות צריך לשמור על פוזיציה מנייתית גבוהה יחסית בתיק המניות הישראליות". עוד הוסיפו כי "צופים המשך מגמה חיובית, אך ברמת ודאות גבוהה אנו מעריכים כי היא תלווה בתנודתיות לא נמוכה".

אחרי חתימת הסכם החלפת מניות, וויטסמוק מפרסמת את הנתונים הפיננסים של בטר: הכנסותיה של בטר ב-2017 הסתכמו בכ-13 מיליון ₪; הרווח הנקי שלה היה בין 0.5 לבין 1 מיליון ₪.

קרן בירד תתמוך בפרויקטים משותפים ישראל-ארה”ב בתחומי ביטחון המולדת. הפרויקטים שיאושרו, יזכו למענק של עד מיליון דולר לפרויקט. המימון מהקרן מוגבל לעד 50% מתקציב הפרויקט.

Samsung ארה”ב בחרה ברבל לייצור שסתום לאוורור סוללות לרכבים חשמליים. היקף ההזמנה מוערך בכ-4 מיליון אירו. סמסונג ארה"ב מקימה מפעל לייצור סוללות בהשקעה של 60 מיליון דולר.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה