אנדימד קיבלה את אישור ה- MFDS לשיווק מוצר החברה בדרום קוריאה

האישור למוצר ה- EndyMed Pureשל החברה המשווקת מכשירים להצערת העור בטכנולוגיית RF

חדשות ספונסר 30/01/2019 13:05

א+א-

חברת אנדימד העוסקת בפיתוח, ייצור ומכירה של מכשור רפואי-אסתטי הפועל על בסיס טכנולוגיה מבוססת RF (אנרגיית גלי רדיו), מדווחת היום כי קיבלה את אישור ה- MFDS אשר הינו אישור הרשויות בדרום קוריאה לשיווק מוצר ה- EndyMed Pure בדרום קוריאה יחד עם הידיות הנלוות אליו.

 

ה-EndyMed Pure הינו אחד המוצרים של החברה המשווקת מכשירים להצערת העור בטכנולוגיית RF. אישור ה-MFDS יוותר בתוקף כל עוד קיים אישור הייצור בתנאים נאותים כנדרש על ידי הרשויות.

 

ה- MFDS הינו משרד בטיחות המזון והתרופות הדרום קוריאני, סוכנות ממשלתית בדרום קוריאה אשר אחראית לקידום בריאות הציבור על ידי הבטחת הבטיחות והיעילות של מזון, תרופות, מכשירים רפואיים וקוסמטיקה. 

 

אישור ה- MFDS נדרש למכירת מוצרי החברה בדרום קוריאה. אנדימד קיבלה בחודש מאי 2018 אישור מהרשויות בסין לחידוש אישור ה- CDFA של החברה למוצר EndyMed PRO, לתקופה של חמש שנים עד לשנת 2023. ה- CFDA הינו גוף המצוי תחת שליטתה של מועצת המדינות של הרפובליקה העממית של סין, אשר הינה הרשות המוסמכת בנוגע לאישור תרופות באותה מדינה. מכירת מוצרי החברה במסגרת פעילותה בסין מותנית באישור ה- CFDA.

 

לאנדימד יש כבר אישור של ה- CE של החברה למוצריה המקצועיים PRO EndyMed ,Pure EndyMed ולמוצר הביתי של החברה ה- NEWA ולידיות המשווקות על ידי החברה אשר תקף עד לשנת 2023. אישור ה- CE הינו תקן איכות האיחוד האירופאי למוצרים המהווה הצהרה של היצרן לפיה המוצרים עומדים בקריטריונים ההכרחיים. התקן מבטיח סחר חופשי בין מדינות האיחוד האירופי ומדינות ליכטנשטיין, שוויץ ונורווגיה ומתיר לרשויות האכיפה והמכס במדינות אירופה שלא לאשר שיווק מוצרים שונים שאינם נושאים את תו התקן.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה