חדשות שוק ההון

המ-לט זכתה בפרוייקט לאספקת מוצרים בסינגפור בהיקף של כ-8-10 מיליון דולר

החודש הודיעה המ-לט על הסכמים אסטרטגיים וקבלת הזמנות ראשונות בקוריאה עם Samsung Heavy Industries בהיקף של כ-11.1 מיליון דולר; המניה עולה 5.5%

חדשות ספונסר 30/01/2019 12:52

א+א-

חברת המ-לט שבשליטת קרן פימי (61%), העוסקת בפיתוח ומכירת מחברים, ברזים, שסתומים ומערכות פיקוד ובקרה לתעשיות התהליכיות ותעשיות האולטרה נקיות ולתחום בקרת הזרימה, הודיעה כי חברה בת בסינגפור, שבבעלות מלאה של החברה, זכתה במכרז לאספקת מחברים של מוצרים אולטרה-נקיים וכן מחברים רגילים במסגרת פרויקט של הקמת המפעל החדש של Micron בסינגפור.

 

המפעל מיועד לייצור 3D NAND flash memory לסמיקונדוקטור עבור חברת מיקרון אסיה. הקבוצה צופה לקבל בפרויקט זה הזמנות של מוצרים בהיקף כספי של 8-10 מיליון דולר במהלך תקופת הפרוייקט המתוכננת לשנת 2019 ועד סוף שנת 2020.

 

להערכת החברה, הזכייה במכרז הינה זכייה מהותית לקבוצה שכן זאת הפעם הראשונה שהקבוצה מצליחה לזכות במכרז לאספקת מוצרים לפרויקטים מסוג הפרויקט בתחום כספק יחיד של המוצרים אולטרה-נקיים והמחברים, מבלי שהיא נאלצת להשתתף בפרויקט ביחד עם מתחרה שלה. החברה מאמינה כי משמעות הזכייה בפרויקט כספק יחיד נותנת חיזוק למעמדה של הקבוצה בין שלושת החברות הגדולות בתחום מוצרים אולטרה-נקיים. 

 

יצוין כי בפרויקט קודם בסינגפור של Micron שהתקיים בשנים 2016 ו-2017, הקבוצה זכתה חלקית במכרז כאשר המוצרים חולקו בין החברה לבין Swagelok האמריקאית (שהינה מתחרה של הקבוצה).

 

לפני כשבוע הודיעה המ-לט על חתימת הסכמים בין חברת הבת של החברה בקוריאה, שבבעלות מלאה, לבין חברת Samsung Heavy Ind. ההסכמים, להערכת החברה, הינם בהיקף הזמנות צפוי של כ-9.4 מיליון דולר ובמסגרתם תספק החברה מוצרים לבקרת זרימה בתחום הקריוגני לאוניות המובילות גז טבעי נוזלי (LNG). בנוסף, חברת הבת בקוריאה צפויה לקבל הזמנות רכש נוספות למוצרים שלא במסגרת ההסכמים בסכום של כ-1.7 מליון דולר.

 

אמיר וידמן, מנכ"ל המ-לט, מסר: "אנו גאים בבחירתה של Micron בהמ-לט כספק יחיד בתחום המוצרים האולטרה-נקיים במפעל החדש שהיא מקימה. הסכם אסטרטגי זה הוא הוכחה לנוכחותנו האיתנה הן בשוק הסמיקונדקטורס והן בטריטוריה חשובה כמו סינגפור. אנו ממשיכים להגדיל נתחי שוק ולמצב את המ-לט כאחת משלוש החברות המובילות בתחום פעילותנו. לאחרונה הודענו גם על הסכמים אסטרטגיים בקוריאה עםInd. Samsung Heavy. המ-לט היא פלטפורמה גלובלית המשרתת מגוון תעשיות ואנו ממשיכים לפעול במרץ להגדלת נתחי שוק בקרב שחקנים גדולים ומשמעותיים ברחבי העולם."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה