מיקרומדיק יוצאת בהנפקת מניות ואופציות לציבור

החברה רוצה לגייס 3 מיליון ₪; בוחנת הזדמנויות להרחבת פעילות החברה לתחום הקנאביס הרפואי

חדשות ספונסר 22/01/2019 13:39

א+א-

חברת מיקרומדיק יוצאת היום להנפקת מניות ואופציות לציבור. המניות והאופציות מוצעות לציבור בדרך של הצעה אחידה, ב – 7,142 יחידות במכרז על מחיר היחידה, כשהרכב כל יחידה הינו 1,000 מניות במחיר 0.42 ₪ למניה ו-500 כתבי אופציה (סדרה 22) ללא תמורה, כך שסך המחיר המינימלי ליחידה הוא 420 ₪. היקף הגיוס המיידי כ-3 מיליון ₪.

 

מיקרומדיק מפתחת וממסחרת מוצרי דיאגנוסטיקה חדשניים לאבחון, גילוי מוקדם ומעקב אחר מחלות סרטן בשווקים עולמיים גדולים וצומחים. משנת 2017 החברה ממקדת את פעילותה במסחור מוצריה מבוססי טכנולוגיית CellDetect, בדגש על מוצרים לאבחון סרטן שלפוחית השתן ואיתור סרטן צוואר הרחם.

 

מאמצי החברה מתמקדים בשלושה מישורים – התקשרות עם מפיצים בעלי ניסיון באירופה, מכירת המוצרים למעבדות CLIA בארה"ב וחתימת הסכמי הפצה בסין והודו. במקביל, צמצמה החברה את הוצאותיה התפעוליות שאינן בפוקוס העסקי, והיא ממשיכה לפתח מוצרים נוספים המבוססים על הטכנולוגיה שלה לאבחון סרטן הערמונית.

 

בדצמבר 2018 החליט דירקטוריון מיקרומדיק לבחון הזדמנויות להרחבת פעילות החברה לתחום הקנאביס הרפואי. להערכת הדירקטוריון, הידע שצברה החברה במסגרת פעילותה הקיימת עשוי להיות סינרגטי להרחבת פעילות החברה גם לפיתוח ו/או מסחור מוצרים בתחום הקנאביס הרפואי, הכולל בין היתר: מיצוי צמחי משלב המחקר והפיתוח ועד למסחור מוצרים רפואיים מבוססי טכנולוגיית ה- CellDetect. לחברה תשתיות של יצור, שיווק ומכירה של מוצרים עם שותפים עסקיים ומפיצים מובילים בתחום המוצרים הרפואיים ומעבדת יצור מתקדמת. החברה קיימה מספר פגישות מקדמיות עם חברות מתחום הקנאביס הרפואי.

 

בעלי השליטה בחברה, חברת ביולייט מדעי החיים בע"מ ומר ישראל מקוב, יו"ר דירקטוריון החברה, המחזיקים ביחד בכ-28% מהון המניות המונפק והנפרע של החברה, הודיעו לחברה כי בכוונתם להשתתף בהנפקה זו.

 

את ההנפקה מובילים רוסאריו חיתום וסייבל שוקי הון

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה