עדי כהן, מנכל טיב טעם

על רקע חילוקי דעות עם בעל השליטה, מנכ”ל טיב טעם נשלח לחופשה מיידית

יוחלף על ידי חגי שלום, בעל השליטה וחותנו לשעבר ; המנכ"ל עדי כהן הציג טענות על התערבות בניהול החברה ופגיעה במשטר התאגידי

חדשות ספונסר 20/01/2019 12:12

א+א-

חברת טיב טעם מעדכנת הבוקר כי בשעות הערב של יום ה’ האחרון (17.1.19) התקבלה על ידי יו"ר דירקטוריון החברה, מר אהרון מידן, ויו"ר ועדת הביקורת של החברה, מר ראובן אבי-טל, הודעת דואר אלקטרוני מעדי כהן, דירקטור ומנכ"ל החברה, לפיו, קיימים חילוקי דעות בינו לבין מר חגי שלום, דירקטור ובעל השליטה בחברה, והכולל גם טענות על התערבות בניהול החברה תוך כדי פגיעה במשטר התאגידי של החברה.

 

בעקבות פניית מר עדי כהן כאמור, ולאור דחיפות הדברים, דירקטוריון החברה התכנס בשעות הערב במוצאי שבת לדיון דחוף. במסגרת דיון הדירקטוריון, בנוכחות חברי הדירקטוריון הבלתי נגועים בלבד, הוחלט כי טובת החברה מחייבת בירור נוסף של טענות מר עדי כהן, דירקטור ומנכ"ל בחברה, ולפיכך הוחלט לזמנו בפני דירקטוריון החברה, בנוכחות החברים הבלתי נגועים בלבד, על מנת לאפשר לו זכות טיעון בטרם יקבל הדירקטוריון החלטות בנושא זה ובנושא סיום כהונת עדי כהן כמנכ"ל החברה וזאת במקביל לתהליך בירור פנימי בחברה.

 

בנוסף החליט הדירקטוריון כי עד מועד קיום הדיון הנוסף והחלטה אחרת של דירקטוריון החברה כאמור מר עדי כהן יצא לחופשה מיידית ומר חגי שלום, דירקטור ובעל שליטה בחברה, ימלא בתקופה כאמור את תפקיד המנכ"ל. החברה עושה מאמצים כי הדיון הנוסף יתקיים עוד בשבוע זה.

 

עדי כהן התמנה לתפקיד מנכ"ל טיב טעם בשנת 2012 לאחר ששימש כסמנכ"ל הכספים של החברה על ידי חגי שלום, בעל השליטה בחברה וחמו של עדי כהן.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה